Çözüldü Sea of Thieves lavenderbeard

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

winprix

Decapat
Selamlar, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden Sea of Thieves isimli oyunu satın aldım. Büyük bir hevesle indirdim ancak start Game dediğimde lavenderbeard denen bir hata ile karşılaştım. İnternet'te yazan çözümlerin çoğunu yapmaya çalıştım. Ancak hiçbir çözüm işe yaramadı. Aranızda belki çözümü bilenleriniz falan vardır diye buraya da sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çoğu Microsoft oyunu teredo yüzünden hata çıkarabiliyor. Kesin olmayan fakat benim Microsoft oyunlarını oynamamı sağlayan bir tavsiyede bulunacağım. DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapıp deneyebilir misiniz acaba? Örnek olarak bu benim Forza Horizon 4'ü online oynayabilmemi sağlamıştı.
Yardımın için teşekkürler ancak sorunum düzelmedi. 🙂
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer aynı hatayı alan varsa diye nasıl çözdüğümü de yazmak isterim. Windows ayarlarından güncellemeleri kontrol ettim ve 1909 güncellemesi olduğunu fark ettim. Güncellemeyi yaptım. Şuanda oyun sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Oyun ile beraber windows sotre girmeme sorunum da çözüldü. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Çoğu Microsoft oyunu teredo yüzünden hata çıkarabiliyor. Kesin olmayan fakat benim Microsoft oyunlarını oynamamı sağlayan bir tavsiyede bulunacağım. DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapıp deneyebilir misiniz acaba? Örnek olarak bu benim Forza Horizon 4'ü online oynayabilmemi sağlamıştı.

Yardımın için teşekkürler ancak sorunum düzelmedi. 🙂
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer aynı hatayı alan varsa diye nasıl çözdüğümü de yazmak isterim. Windows ayarlarından güncellemeleri kontrol ettim ve 1909 güncellemesi olduğunu fark ettim. Güncellemeyi yaptım. Şuanda oyun sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Oyun ile beraber windows sotre girmeme sorunum da çözüldü. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı