Çözüldü Sea of Thieves "Video driver crashed and was reset" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, Windows 10 Temiz kurulum yaptım. Sea Of Thieves yükledim ve şu hatayı aldım. NVDIA sürücüm son sürüm. Ayrıca bilgisayarda ekstra bir şey kurulu değil.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şu an oyun dosyalarını doğrulamaktayım.
,
WhatsApp Image 2020-12-12 at 23.54.00.jpeg

*Güncelleme
Dosyaları doğruladı, 1 dosya indirdi 600 MB. Gelişmeleri bildireceğim.

Oyunun dosyalarından oyunun grafiklerini düşürün çözülüyor sorun
Oyunun dosyalarından oyunun grafiklerini düşürün çözülüyor sorun
Bunun için Windows tuşu + R tuşuna basıp AppData yazıp Local dosyasına girin daha sonra Athena dosyasına girin Saved daha sonra Config e ondan sonrada WindowsClient e tıklayın daha sonra gamer user settings e tıklayın (not defteri olarak açın eğer birşey yazamıyorsanız gamerusersettings e sağ tık yapın ardından özellikler diyin Salt Okunur tikini kaldırın kaydedin daha sonra çın orada texture vs. var ordan hepsini 1 yapın oyun açılacaktır (oyuna girdikten sonra grafikleri arttırın ama abartmayın)

Son düzenleme:
Nvdia'nın uygulamasından sürücüyü tekrar kur dedim. Ve herhangi bir crash sorunu ile karşılaşmadım. Bakalım diğer oyunlarda ne olacak. Buraya yazarım.
@tcknmx Hocam selamlar, bilgisayara temiz kurulum yaptım. Daha sonra eski sürüm sürücüde kullandım oldu, güncelledim yine oldu. Sanırım donanımsal bir sorun.
aynı sorun bende var ve cozemedım

Yeni konular

Geri
Yukarı