Sea of Thieves Xbox ve PC farkı

İşletim sistemi
Windows 10

sonbilgisayarcı

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Xbox'lu arkadaşlarımla PC'den Sea of Thieves oynayacağım. Onlar 22 GB indirirken ben 66 GB indirme yaptım. Bunun sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle siz oyunu hiç indirmediğiniz için direkt olarak 66 GB bir yükleme yapmanız normal. Oyunun Xbox üzerindeki toplam dosya boyutu şu anda bu şekilde. Steam dosya sıkıştırma yaptığından dolayı daha az indirme boyutuna sahip.

Arkadaşların oyuna daha önce sahip olduklarından ama sadece son gelen güncellemeyi yapmadıklarından dolayı 22 GB güncelleme yapıyorlar.

Öncelikle siz oyunu hiç indirmediğiniz için direkt olarak 66 GB bir yükleme yapmanız normal. Oyunun Xbox üzerindeki toplam dosya boyutu şu anda bu şekilde. Steam dosya sıkıştırma yaptığından dolayı daha az indirme boyutuna sahip.

Arkadaşların oyuna daha önce sahip olduklarından ama sadece son gelen güncellemeyi yapmadıklarından dolayı 22 GB güncelleme yapıyorlar.

Onlarda sıfırdan indirdi hocam, bende Windows 10 Xbox'dan indirdim.

Onlarda sıfırdan indirdi hocam, bende Windows 10 Xbox'dan indirdim.
Oyun daha önce indirilmişse 22 GB toplam dosya boyutu değil, güncellemedir. Oyunun kendisi 50 GB depolama alanı istiyor şu anda. Muhtemelen oyun onlarda kurulu olduklarından dolayı böyle bir durum oldu.

Sizin 66 GB indirmenizde bundan kaynaklanıyor. Sisteminize daha önce kurulmadıysa toplam dosya boyutunun tamamını indirmesi normal.

Oyun daha önce indirilmişse 22 GB toplam dosya boyutu değil, güncellemedir. Oyunun kendisi 50 GB depolama alanı istiyor şu anda. Muhtemelen oyun onlarda kurulu olduklarından dolayı böyle bir durum oldu.

Sizin 66 GB indirmenizde bundan kaynaklanıyor. Sisteminize daha önce kurulmadıysa toplam dosya boyutunun tamamını indirmesi normal.

Hocam, onlarda da kurulu değildi hep beraber başlattık indirmeyi. Güncelleme olsaydı lâkin meraklanıp sorma gereği duymam.

Hocam, onlarda da kurulu değildi hep beraber başlattık indirmeyi. Güncelleme olsaydı lâkin meraklanıp sorma gereği duymam.
Bahsetmek istediğinizi anladım. Ancak sistemde hiç kurulu olmayan bir oyunun ilk indirilmede 22 GB indirmesi mümkün değil. Oyuna 1 hafta içerisinde gelen 2 güncellemenin toplam boyutu 21 GB. Güncellemelerin kendi boyutu böyle iken oyunun tamamının 22 GB olması mümkün değil.

Oyun sistemde daha önce kurulu olsa bile dosyalarda bozulma olduysa ve yeniden farklı bir diske indirilmek istendiyse yine aynı durumla karşılaşılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı