Çözüldü Sea of Thieves'de sadece botlarla kapışma modu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TzioN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 1600
Ekran kartı: Zotac GTX1070 AMP 8GB
Ram:8x8 16GB 3200MHz Ram
Anakart: Asus a320M-K
Arkadaşımla Sea of Thieves'e yeni başladık ve oyuncular bizi öldürene kadar bırakmadı, saldıralım dedik ve gemimize rush attılar, molotof kokteyli ile yaktılar ve biz de büyülü gülle bile zor var. Daha yeniyiz ve böyle bizden üstün, bizden fazla lootu olan kişiler gelip öldürmesini istemiyoruz. Hiçbir zevk alamadım o kadar görev yaptık ve satmadan öldük, tüm oyuncular olmadan sadece botlarla kapışabileceğimiz bir mod var mıdır? Arkadaşımla oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla Sea of Thieves'e yeni başladık ve oyuncular bizi öldürene kadar bırakmadı, saldıralım dedik ve gemimize rush attılar, molotof kokteyli ile yaktılar ve biz de büyülü gülle bile zor var. Daha yeniyiz ve böyle bizden üstün, bizden fazla lootu olan kişiler gelip öldürmesini istemiyoruz. Hiçbir zevk alamadım o kadar görev yaptık ve satmadan öldük, tüm oyuncular olmadan sadece botlarla kapışabileceğimiz bir mod var mıdır? Arkadaşımla oynamak istiyorum.
Oyunu silme sebebimiz.

Herhalde bu konuda bir ben şanslıyım. Biz oynadığımızda hep barışçıl yaklaştılar sadece 2 kere saldırı yedik birinde özür dileyip hediye olarak yemek, gülle dolu sandık verdiler diğerinde de öldürdüler :D

Sadece botların olduğu bir mod yok maalesef.

Oyunu silme sebebimiz.

Herhalde bu konuda bir ben şanslıyım. Biz oynadığımızda hep barışçıl yaklaştılar sadece 2 kere saldırı yedik birinde özür dileyip hediye olarak yemek, gülle dolu sandık verdiler diğerinde de öldürdüler :D

@mustaine keşke olsaydı sonuçta oyuna yeni başladık ve gereksiz leveli yüksek oyunu bilen kişiler denk geliyor.

@Fibula böyle devam ederse aynı durum bizde de söz konusu.

@AslanOnbir elraenin steve nickli arkadaşı geldi aklıma :D

Yeni konular

Geri
Yukarı