Sea of Thieves'e tek kişilik oyun modu geldi!

eneshlvc

Hectopat
Yer
Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Anakart: ASUS PRIME B550M-K
• Ekran kartı: Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2
• İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
• İşlemci soğutucusu: ID-COOLING SE-224-XTS
• Bellek: G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600MHz CL18
• SSD: Samsung 980 PRO 1TB
• Güç kaynağı: Aigo GP750
• Kasa: DarkFlash DLX21
• Monitör: ViewSonic VA3209-2K-MHD
• Klavye: Royal Kludge RK61
• Fare: Razer Basilisk X HyperSpeed
• Kulaklık: Samsung Galaxy Buds2
• Kontrolcü: Xbox 9. Nesil
Meslek
Öğrenci
Xbox Türkiye YouTube kanalında görünce hemen paylaşmak istedim. Oyuna tek kişi veya tayfanızla beraber oynayabileceğiniz bir oyun modu gelmiş. Uzun zamandır gelmesini beklediğim bir özellikti. Sonunda 2000 saat oynamış PvP'ci manyaklardan kurtulabileceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PvP konusunda o kadar becerikli birisi olmasam bile kesinlikle oyunun multiplayer olarak oynanması gerektiğini düşünüyorum. PvP durumlarında çok absürt şeyler oluyor. Yıllar önce fort of the Damned'e ilerlerken bir ispanyol gemisi ile karşılaşmış ve batırmıştık, ne kadar hırslı çocuklarsa tekrar gelmişlerdi ve tekrar ve tekrar, her seferinde ise yanlarına 2 tane alliance gemisi bulup 3 gemi olarak gelmişlerdi 3 saatlik çatışmanın sonunda topumuz kalmayınca yaklaşık 4 saatte topladığımız bütün hazineyi bir adaya gömüp gemiyi batırmıştık... Tabi tek kişiler için iyi olmuş olabilir çünkü tek kişiye cidden haksızlık bu oyun.

PvE oynamaya niyetli arkadaşlara tavsiyemdir:

Oynadıktan sonra PvP de mutlaka deneyin. Oyunun asıl zevki PvP'de.

Oyunda kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mod olmuş. Oyunun zevki tabii ki de PvP modunda ancak bazen daraltabiliyor bu olay. Benim de yaklaşık 3-4 saat uğraşıp kazandığım hazineyi tek seferde kaybettiğim oldu. Ayrıca TR malum internetlerden dolayı oldukça yüksek ms ve fazla lag ile oynamaya çalışanlar için gayet yerinde bir olmuş. Tek başınıza bir oynarken 4 kişinin gelip gemiyi batırması hiç hoş bir durum değil.

Sonunda 2000 saat oynamış PvP'ci manyaklardan kurtulabileceğim.

Buna çoğu oyunda düzenleme gelmesi gerekiyor cidden. Sea of Thieves halletmiş de darısı diğer oyunların başına diyelim. Depth oynadığım zamanlarda oyunda adamakıllı eşleştirme sistemi yoktu ve 1 level adam ile 100 level adam aynı oyuna düşebiliyordu. Bu da oldukça adaletsiz oluyordu tabii.

Tek oynadığımız zaman Online'daki şeyleri yapabiliyor muyuz? Ona göre oyunu indireceğim.

Her şeyi yapamıyorsun, bazı şeyler kısıtlı oluyor. Benim karşılaştıklarım kendi gemini süremiyorsun, Tırpancı bayrağı açamıyorsun ve Tırpancı'ya bir şey satamıyorsun.

Geri
Yukarı