Satılık SEAGATE 1 TB 5400 RPM HDD

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+

175 TL + Kargo alıcıya ait.
Ürünün piyasada sıfırı 320 TL civarı
Sağlık testleri ektedir.
Fiyatta pazarlık yoktur.

1584049480024.png

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar dostum, fiyat gayet normal.
Kargo parası dışında bana 160-170 civarı bir meblağ kalıyor. Fiyat bence de gayet normal. Teşekkürler hocam iyi forumlar.
Kimse riske girip 180 TL vermez buna.
Tam olarak hangi riskten bahsediyorsunuz bu arada? Sağlık testi sonuçları da ekte mevcut iken? Yani nasıl bir risk teşkil ediyor olabilir merak ettim de?
Not: Bad Sector testi quick modda değil uzun taramada yapılmıştır

Son düzenleme:
Bir risk yok. Benim 10 senelik HDD 380 gün çalışmış. Hala sağlığı %100. Arkadaşın sattığı diske kafadan 200 gün daha(çalışma süresi olarak, normal gün değil) %100 sağlık garantisi verilebilir normal kullanıcılar için.

Bir risk yok. Benim 10 senelik HDD 380 gün çalışmış. Hala sağlığı %100. Arkadaşın sattığı diske kafadan 200 gün daha(çalışma süresi olarak, normal gün değil) %100 sağlık garantisi verilebilir normal kullanıcılar için.

Hocam işte arkadaşın biri sakıncalı bulup 1 TB disk için 100 TL gibi komik bir fiyat teklif ettiği için gördüğü sakıncayı merak ettim sadece. Sakladığım hiçbir şey yok. Detaylı Bad Sector taraması sonucu ekte. İstenilen bir test varsa da yapıp atabilirim yani.
Ürüne Low Level Format atılıp akabinde testler yapılmıştır. Görüldüğü gibi kusuru yoktur. Fabrika çıkışlı HDD gibi tertemizdir. Alacak olanlar bu faktörleri de değerlendirirse sevinirim.
Eğer istenirse +15 TL'ye 9.5mm HDD Caddy de verebilirim (Optik sürücü kapağı yok sadece. Onu kendi optik sürücünüzden söküp takacaksınız.)

Son düzenleme:
İletişim alabilir miyim? Babamın laptop'u için düşünüyorum.

İletişim alabilir miyim? Babamın laptop'u için düşünüyorum.
İmzamda letgo profilim var hocam. Ona yazın size oradan telefon numaramı vereyim. Eğer letgo kullanmıyorsanız
facebook:ahkngns
instagram:ahkngns24

Son düzenleme:
Tarafıma henüz dönüş yapılmadı. Konu güncel+

Geri
Yukarı