Seagate 2 TB 3,5" Harici Disk Sorunu

Nihai Tüketici

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizlerden bir çok konuda bilgi alışverişinde bulundum. Bu sebeple öncelikle teşekkür ederim. Sistemimde 2 adet şu anda aktif olarak takılı kullandığım harici disk bulunmaktadır. Bunlardan 2 TB Seagate marka olan harici harddiskimde bir sorun yaşamaktayım. Kullanımında ya da hızında herhangi bir problem yok. Sadece bilgisayarı kapattıktan bir süre sonra, tekrar kendi kendine çalışmaya başlıyor.

Her seferinde fark edip usb kablosunu çıkartıyorum. Bu şekilde yapınca çalışmıyor. Ama aynı zamanda bağlı olan diğer harici harddiskimde böyle bir sorun yok. Sizce neden kendi kendine açılıyor. Format vb. veri kaybına sebep olacak bir işlem yapmadan bu soruna nasıl son verebilir. 1,5 TB gibi bir kısmı dolu ve yedek alabileceğim boş başka bir harici harddiskim yok. Yardımlarınızı ve yorumlarını bekliyorum. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı