Seagate 2 TB HDD nereden alınır?

Ahmet Yorulmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2TB'lık Seagate HDD'im var. Gayet memnunum. İtopya'dan almıştım. Yine İtopya'dan almak istedim fakat stok uzun zamandır yok. Acaba başka hangi siteden güzel paketleyen ve güvenilir bir şekilde 2TB Seagate HDD alabilirim. Yorumlarınız benim için çok önemli. Şimdiden yardımcı olan ve olmayan herkese teşekkür ederim.

Tabii ki bende buna çok dikkat ediyorum. Ufak meblaların ileride problem açmasını istemem. Bu yüzden dediğiniz gibi oradan almak daha mantıklı. Fakat yorumları inceledim biraz sorunlu gibi gördüm. Tabii ki çeviri ile okudum bunları. Linkini göndereceğim. Sizde bir bakabilirseniz çok memnun kalırım.
Bu arada çok az daha uyguna farklı yerler var fakat bu fark Amazon güvencesi için az bile. Yani n11den 40 lira daha uyguna almak yerine amazondan almanız çok daha iyi olur.

Bu arada çok az daha uyguna farklı yerler var fakat bu fark Amazon güvencesi için az bile. Yani n11den 40 lira daha uyguna almak yerine amazondan almanız çok daha iyi olur.

Barracuda serisini alacaksan onu önermiyorum.

Bütçeniz 1000 lira civarında ise şu ürüne bakabilirsiniz:

Vallahi ben böyle almıştım herhangi bir problem yaşamadım yani o yüzden böyle dedim. Şimdi Seagate ile WD marka uyumsuzluğu falanda yapar mı bilmiyorum. Var mı? Öyle bir şey. Gerçekten çok bilgisizim :D

Vallahi ben böyle almıştım herhangi bir problem yaşamadım yani o yüzden böyle dedim. Şimdi Seagate ile WD marka uyumsuzluğu falanda yapar mı bilmiyorum. Var mı? Öyle bir şey. Gerçekten çok bilgisizim :D
Son attığım aldığınızın aynısı hocam.

Hayır uyumsuzluk olmaz. Dilerseniz bütçeniz için en iyisini önerelim. Muhtemelen @GalaxySal450 hocamın attığı dahs iyidir.

Son attığım aldığınızın aynısı hocam.

Hayır uyumsuzluk olmaz. Dilerseniz bütçeniz için en iyisini önerelim. Muhtemelen @GalaxySal450 hocamın attığı dahs iyidir.

Reis sana zahmet bir de arkadaşın gönderdiği ürünün daha güvenilir olan yeri varsa onun linkini de atabilirsen çok çok memnun kalırım. Kusura bakmayın sizi de bilgisiz bir şekilde gece gece yordum.

Geri
Yukarı