Seagate Barracuda 2 TB HDD alınır mı?

Newegg'den herhangi bir teknolojik alet satıcı Newegg' olmalı en az 500 TL olmalı ve Türkiye'de ikinci el olarak kolay satılabilmeli.

Türkiye'de hiç teknolojik bir alet satmadığım için kolay satılabilecek bir ürün size öneremem. Siz bana ne tür bir şey almak istediğinizi söylerseniz. Ben sizin için seçebilirim. Örnek HDD vb.

Ben anlatmayayım siz okuyun hocam. En sağlıklı HDD WD Blue serisidir. (WD. Western Digital)
P300 ne güne duruyor?

Kalitesini bilmiyorum
498 TL
Bu ürün istediğim 500 TL' yi karşılamıyor daha pahalı bir ürün öneriniz var mı 70-100 TL daha fazla.

P300 ne güne duruyor?

Toshiba asla önermem. Örnek veriyorum hemen. Açtığım konular arasında Toshiba USB, 3.0 USB girişinde takılı kaldı. Gibi bir forum görebilirsin. O USB'nin son hali şu an toz buz halde bir nehirde yüzüyor. P300 yazmışsınız bilmiyorum fakat WD bir 500GB bir HDD'yi 15 sene boyunca her gün 10 saat kullandım ve yaklaşık 3 ay önce bilgisayarda sıkıntılar çıktı. O HDD hala ayakta. WD bu konuda bana göre king.

Düz Barracuda diskleri önermiyorum. Neden alınmayacağını destan gibi yazmak yerine konumu bırakıyorum.
WD Blue ve Toshiba P300 modellerine yönelmelisiniz. Barracuda diskler SMR olduğu için içerisine önemli veriler koyulmamalı. Ancak Steam arşivi yapmak için kullanılabilir.

Arkadaşlar mesajlar için teşekkürler aradaki fiyat farkını Logitech Shifter alarak kapatacağım 1-2 hafta içinde stokları düzelecek dendi.

Ben değil konu konuşsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı