Seagate 2 TB Phenom 1 - Spider-Man HDD alınır mı?

ömer uzunu

Centipat
Daha fazla  
Seagate 2TB Phenom 1 - Spider-Man - Marvel.
Sizce bu HDD alınır mı? Nasıl ucuz geldi bana fiyatı.
Veya öneriniz var mı?

2TB mı olması gerek?
3K civarına 1TB SSD tercih edebilirsin.

Hocam fazla olması iyi degilmi yani benim de ihtiyacım oluyor bayağı alana oyunlar için.

Hocam fazla olması iyi degilmi yani benim de ihtiyacım oluyor bayağı alana oyunlar için.

Fazla olması tabii daha iyi. Ama bir tarafta SSD alınırken bir tarafta HDD mevcut. SSD alman demek özellikle hikayeli oyunlar vb olsun performans açısından daha iyi bir durum. Özellikle de SATA yerine M.2 SSD slotu mevcutsa tam olarak bütçen nedir? Ayrıca anakart?

Fazla olması tabii daha iyi. Ama bir tarafta SSD alınırken bir tarafta HDD mevcut. SSD alman demek özellikle hikayeli oyunlar vb olsun performans açısından daha iyi bir durum. Özellikle de SATA yerine M.2 SSD slotu mevcutsa tam olarak bütçen nedir? Ayrıca anakart?

Hocam laptop kullanıyorum laptopta en iyi M.2 SSD bile destekliyor ama SSD fiyatları pahalı geliyor bütçem 3000k.

Hepsi desteklemiyor olabiliyor örnek iki slot varsa biri 4.0 biri 3.0 olarak. O yüzden sormuştum. Kullandığın SSD'de DRAM mevcut mu diye kontrol etmek için de ayrıca SSD nedir diye belirttim. Onun dışında arkadaşın attığı DRAM destekli modeli önerebilirim.

Hocam CPU Zden hangi bölümden bakacagım.

Geri
Yukarı