Seagate Barracuda 1 TB HDD alınır mı?

Bütçe
340

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biri M.2 diğeri SATA olmak üzere 2 adet 240 GB SSD kullanıyorum lakin resim, video, hikaye tabanlı oyunları yükleyeceğim depolama birimi almak istiyorum, forumda bu HDD'yi kullanan çok kişi var tek tük şikayetler haric çoğu kişi memnun, sıfırını 340 TL civarını bulabiliyorum lakin sarı sitede 240 liraya kullanılmamış bir ürün buldum onu almayı düşünüyorum, düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Refurbished nedir?
Arızalı HDD’leri onarıp, vakumlu statik poşete koyup böyle ucuza satıyorlar işte.
Senin attığın öyle midir bilemem ama günahını almayayım satıcısının. Bence sor neden ucuz diye. Refurbished ise iade alır mısın de. Gerçi param güvende varsa ödemeyi onaylamazsın.

Arızalı HDD’leri onarıp, vakumlu statik poşete koyup böyle ucuza satıyorlar işte.
Senin attığın öyle midir bilemem ama günahını almayayım satıcısının. Bence sor neden ucuz diye. Refurbished ise iade alır mısın de. Gerçi param güvende varsa ödemeyi onaylamazsın.
Dediğiniz gibi olduğunu elime alınca anlayabiliyorsam param güvende ile aldığım için 3 gün iade hakkım var koşulsuz şartsız ama mesela nasıl anlayabilirim?
Evet bu aklımı çeliyor zaten ama 100 lira farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum.

Dediğiniz gibi olduğunu elime alınca anlayabiliyorsam param güvende ile aldığım için 3 gün iade hakkım var koşulsuz şartsız ama mesela nasıl anlayabilirim?

Evet bu aklımı çeliyor zaten ama 100 lira farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum.
Hdtune ile daha önce HDD’nin kullanılıp kullanılmadığına bakabilirsin, sonra yavaş error scan yaparsın, en sonda hız testi yaparsın.
Low level format atılmışsa bu arada yukarıda saydıklarımı göremeyebilirsin özellikle daha önce kaç defa açıldığı bilgisini.

Yeni konular

Geri
Yukarı