Seagate 3.5" 2 TB Barracuda HDD ses çıkarıyor

ismail34

Kilopat
Seagate 3.5" 2 TB Barracuda ST2000DM008 SATA 3.0 7200 RPM hard disk aldık ancak tuhaf bir ses geliyor HDD'den.
Sağlık testinde de bir problem gözükmüyor. İnce tiz bir ses. Videoda o sesi yakalamaya çalıştım. Sonlarda duyacaksınız. Sizce sorunlu mu? İade edilmeli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burda daha net.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Seagate 3.5" 2 TB Barracuda ST2000DM008 SATA 3.0 7200 RPM hard disk aldık ancak tuhaf bir ses geliyor HDD'den.
Sağlık testinde de bir problem gözükmüyor. İnce tiz bir ses. Videoda o sesi yakalamaya çalıştım. Sonlarda duyacaksınız. Sizce sorunlu mu? İade edilmeli mi?

burada daha net.

Birebir aynı modeli geçen hafta satın aldım bahsettiğiniz ses bende de var yaptığım testlerde temiz çıktı yani bir problem yok normal.

HDD'leri uyku modundda kullanmayın sürekli çalışsın uyku moddu yüzünden 2 tane hard diskim boş yere kafa atıyordu uyku modunddan çıkarınca düzeldi.

Bunu denedim zaten 0 bende o değerler.

Sizce hangi adını izlemeliyim? İade edeyim mi?

Birebir aynı modeli geçen hafta satın aldım bahsettiğiniz ses bende de var yaptığım testlerde temiz çıktı yani bir problem yok normal.
Bende de aynı model var bende de ses var. Bazen oluyor bazens hiç yok garip. Ama sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı