Seagate Barracuda 1 TB alınır mı?

En ucuz ürün Teknobiyotik üzerinde ama bazen sıkıntı yaşayanlar oluyor. Garanti olması açısından Amazon Türkiye üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bu HDD tavsiye ettiğiniz HDD mi? Buradan alabilirim ya da Trendyol'dan.

WD'nin bu modelini kendim de kullanıyorum ve bu model daha iyi olur.

Seagate neden alınmamalı konuyu yeni gördüm bilgilendirme için teşekkürler. Not düşmek gerekirse anladığım kadarıyla belli modelleri 1 TB olanların ömrü kısaymış ama benim modelde bu mevcut değildir. Konuyu açan arkadaşın WD disk alması mantıklı.

Kullandığım model bu merak edenler için.

Bundan almak istiyorum, satıcı Seagate yazıyor. Bu satıcı Seagate'in kendi satıcısı mı? Kullanılmış gönderme gibi sıkıntılar yaşar mıyım ve hard diskin kalitesi nasıldır?

Yıllardır Seagate kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Hala da sağlam. Sistem yükselttiğim için kenara koydum. Bir ara eski kasayı toplarım diye duruyor kenarda.

Seagate neden alınmamalı konuyu yeni gördüm bilgilendirme için teşekkürler. Not düşmek gerekirse anladığım kadarıyla belli modelleri 1 TB olanların ömrü kısaymış ama benim modelde bu mevcut değildir. Konuyu açan arkadaşın WD disk alması mantıklı.

Kullandığım model bu merak edenler için.

Barracuda Pro'lar da böyle bir sıkıntı yok hocam. İlla Barracuda alınacaksa Pro modellerine bakılmalı.

Geri
Yukarı