1 TB Seagate Barracuda alınır mı?

Bütçe
300-400
Çalışıyor ama bir ara baktığımda sağlığı çok kötü durumda idi Allah'a emanet çalışıyor diyebilirim ama 11 senedir çalışan bir diskten bahsediyoruz şu an kasada duruyor ama SATA bağlı değil.

WD Blue WD10EZEX alabilirim forumda herkes önermiş bir bakayım...

Bazı arkadaşlarda inanmayabilir belki kullanmadığım diskten ya da parçadan bahsetmem sistemimdeki diskler hepsi Barracuda.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-02-20 at 13.47.11.jpeg
    WhatsApp Image 2022-02-20 at 13.47.11.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 28
Barracuda fan boy 😯 (!)

Barracuda fan boyu değilim dostum yardımcı olmaya ve fikir vermeye çalışıyorum babamın firması değil bugün disk önersem bende ya Barracuda Pro'ya da WD Blue falan önerebilirim zamanında çok detaylı bilgimiz olmadığından ve bildiğimiz ürünü alalım mantığı olduğundan dolayı almıştım. Forumda yardımcı olmaya çalışıyoruz istediğini alabilirsin para senin.

Barracuda fan boyu değilim dostum yardımcı olmaya ve fikir vermeye çalışıyorum babamın firması değil bugün disk önersem bende ya Barracuda Pro'ya da WD Blue falan önerebilirim zamanında çok detaylı bilgimiz olmadığından ve bildiğimiz ürünü alalım mantığı olduğundan dolayı almıştım. Forumda yardımcı olmaya çalışıyoruz istediğini alabilirsin para senin.

Fan boyusun demedim şaka olsun diye yazdım :)
Para benim olabilir ama para verildikten sonra geri alınmıyor o yüzden alacaksamda en iyisi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı