1 TB Seagate Barracuda alınır mı?

Bütçe
300-400
Hocam ben alın derim hiç kimse kızgın atmasın. Gerçekten alın yani ben baktım montaj sırasında hızlı açılıyor bir hard diske göre.

Alalı daha yeni olmuşsun hocam daha tecrübe bile etmedin. Gözünüz RPM ölçer sanırım nereden biliyorsunuz daha hızlı olduğunu 5400 RPM'lik kullanmadıysanız tabii.

Bende Barracuda kullanıyorum gayet memnunum. WD de tercih edebilirsin tabii.

Bu rehberi baştan sona zaten okumuştum hocam.
Bazıları iyi diyor bazıları da kötü Seagate dışı öneriniz var mı?

Ben kullanıyorum bir sorun yaşamadım alternatif olarak WD Blue alabilirsiniz aralarında büyük fark olacağını sanmıyorum kayıt yöntemleri aynı zaten internetten alacaksanız yenilenmiş olmamasına dikkat edin.

Yaklaşık 1 yıldır 2TB versiyonunu kullanıyorum. Sağlığı hala 100 gözüküyor :D

2011'den beridir Seagate Barracuda'ları kullanırım ve bu tarz konular açılınca da hep bahsederim 2011 de aldığım disk hala çalışmakta ama sağlığı düştüğü için yenisini aldım ( 2 tane 500GB kullanıyorum.) 2 yıldır herhangi bir sıkıntı yok hala tabii bu benim tecrübem.

2011'den beridir Seagate Barracuda'ları kullanırım ve bu tarz konular açılınca da hep bahsederim 2011 de aldığım disk hala çalışmakta ama sağlığı düştüğü için yenisini aldım ( 2 tane 500GB kullanıyorum.) 2 yıldır herhangi bir sıkıntı yok hala tabii bu benim tecrübem.

Eskiden kullandığınız Barracuda çalışıyor mu acaba? Çalışıyorsa sağlık durumunu atabilir misiniz rica etsem.

Eskiden kullandığınız Barracuda çalışıyor mu acaba? Çalışıyorsa sağlık durumunu atabilir misiniz rica etsem.

Çalışıyor ama bir ara baktığımda sağlığı çok kötü durumda idi Allah'a emanet çalışıyor diyebilirim ama 11 senedir çalışan bir diskten bahsediyoruz şu an kasada duruyor ama SATA bağlı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı