Seagate Barracuda 120 250 GB SSD 282,94 TL!

PossibleTurco

Kilopat
Makaleler
34
Arkadaşlar bu kaçıncı Barracuda 120 indirim konusu bilmiyorum ama yine indirime girmiş durumda bu SSD. Performans SATA sınıfından, orta-üst seviye bir SSD kendisi. 860 EVO, Blue 3D ve Ultra 3D ile aynı sınıfta yer alıyor. Böyle bir fiyattayken 200-300 TL arası bütçesi olanlar kaçırmasın. Patriot Burst ve Apacer Panther'in yavaş yavaş sonu geliyor gibi. Barracuda 120 şu an fark ederseniz Akakçe üzerinde bazı satıcılarda da 300 TL'nin altına düştü. Bu SSD bu fiyattayken başka SSD bakmanıza gerek yok bence. :)

Arkadaşlar bu kaçıncı Barracuda 120 indirim konusu bilmiyorum ama yine indirime girmiş durumda bu SSD. Performans SATA sınıfından, orta-üst seviye bir SSD kendisi. 860 EVO, Blue 3D ve Ultra 3D ile aynı sınıfta yer alıyor. Böyle bir fiyattayken 200-300 TL arası bütçesi olanlar kaçırmasın. Patriot Burst ve Apacer Panther'in yavaş yavaş sonu geliyor gibi. Barracuda 120 şu an fark ederseniz Akakçe üzerinde bazı satıcılarda da 300 TL'nin altına düştü. Bu SSD bu fiyattayken başka SSD bakmanıza gerek yok bence. :)
Laptop HDD si yandı .
Laptop zaten çöp 2gb ramli sadece phyton vs kodlama için kullanıyorum 250GB yetersiz olmaz mı ?

@Kartex Yeterli olur hocam. Windows ve sık kullandığınız programlar rahatlıkla sığar. Bende bile daha 180 GB alan var o kadar uygulama yüklememe rağmen. :)

Üstüne 40-50TL verip Samsung almak daha iyi gibi duruyor.
Hocam öncelikle 256 MB DRAM küçük bir miktar değil. Performans olarak 870 EVO ile eşit. 560 MB/s okuma ve 540 MB/s yazma hızlarına sahip. 90.000 IOPS okuma ve 90.000 IOPS yazma hızları vaat ediyor ayrıca. Yani 200-300 TL arasında böyle bir SSD bulmak zor. :) 50 TL ver demek kolay. Veremeyecek durumda insanlar var.

Geri
Yukarı