Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM 256MB alınır mı?

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler yeni sistem satın aldım depolama olarak da Seagate Firecuda 500 GB M.2 SSD var fakat birkaç oyun yükleyince şimdiden 200GB yer kaldı. Oyunları yüklemek için ve depolamayı biraz arttırmak için bu harddiski almayı düşünüyorum. Bütçem çok yok tavsiye eder misimiz?

Bir sıkıntı çıkmaz veya çok fazla ses yapmaz değil mi? Bir de okuma/yazma hızını internette bulamadım. Sizce bunun yerine 500GB SATA SSD mi alsam? Ama yükleyeceğim çok oyun var 😅
Ben 500 GB SSD almam artık. 500 GB gerçekten çok yetersiz. Attığınız HDD çok iyi bir HDD, fiyatı da iyiymiş alın bence.

Seagate'in ürünlerini mümkünse tercih etmeyin.
Bir sıkıntı çıkmaz veya çok fazla ses yapmaz değil mi? Bir de okuma/yazma hızını internette bulamadım. Sizce bunun yerine 500GB SATA SSD mi alsam? Ama yükleyeceğim çok oyun var 😅
Bu Seagate, dediğin her ikisini de gururla yapar.

Tabii ki SSD al, bu da soru mu?
Dönen pasın yüzüne bile bakma.

Bir sıkıntı çıkmaz veya çok fazla ses yapmaz değil mi? Bir de okuma/yazma hızını internette bulamadım. Sizce bunun yerine 500GB SATA SSD mi alsam? Ama yükleyeceğim çok oyun var 😅.
Ses konusunda bazı şikayetler var, traktör gibi çalışıyormuş diye. Hız konusunda gerçek zamanlı okuma/yazmada önbellek 256MB olduğu için baya hızlı başlar ama sonrasında SATA SSD'den ~250 MB/s geri kalır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı