Seagate Barracuda ST2000DM008 HDD Çalışma Sesi

Ben aldım taktım bir müddet sonra kendi kendine ses yaptı, sanki yazıcı sesi gibi gibiydi. Ertesi günü sistemde görünmediğini farkettim. Anlayacağınız daha kullanamadan kendi kendine bozuldu. Media Markt dan almıştım,şu an garantiye gitti. Zaten zorla almıştım seagate i, bir daha mümkün değil. WD ye göre hata payı daha yüksek bir marka malesef.

Merhaba. Bütçeme en uygun HDD olarak bunu buldum ben de incehesaptan almayı düşünüyorum. İade etmek istediğinizde incehesap sitesi herhangi bir sorun çıkarttı mı? İade kabul etmeme, paranın geç aktarılması gibi sorunlar? 2TB depolama alanı istiyorum ve önbelleğinin yüksek olması benim de ilgimi çekti. İnternetten alınan ürünlerin 14 gün içerisinde koşulsuz iade edilebilmesine güvenerek ben de şansımı denemek istiyorum. Eğer ses sıkıntısı ile ben de karşılaşırsam ve iade etmek istersem sıkıntı çıkarırlar mı sizce? @Viktor R3znov

MediaMarkt dan sms geldi yeni ürün göndermiş Seagate. Bende zaten yıllardır soğuk olduğum bu markanın tekrar ürününü almak istemedim ve WD My passport taşınabilir hdd ile değiştirebilir miyim dedim, tabi dediler. WD Taşınabilir hdd ile değiştirdim.

Ürünü aldım 1 haftadır falan kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben. Seste de hiçbir sıkıntı yok gibi. Bilgisayar kasası masada durmasına rağmen rahatsız edici bir ses duymadım. Arada hafif cızırtı gibi bir ses duyuluyor o da klasik HDD okuma, yazma sesi. Olması gerekenin dışında bir ses duymadım kullanmaya devam edeceğim. 256MB önbelleği olması çok iyi. Oyunları alta aldığınız zaman geri açtığınızda hiç beklemiyorsunuz. Ek olarak oyunlardaki yüklenme ekranlarının süresi de çok çok iyi. Şimdilik memnunum umarım uzun ömürlü olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı