Seagate FireCuda M.2 vs WD Black M.2

Hocam bunu dert etmeyin. İkisi de çok uzun süre götürür sizi. SSD ölene kadar başka bir modele geçersiniz zaten.

Bütçeniz yetiyorsa ve 500 GB'nin yetmeyeceğini düşünüyorsanız 1 TB alın. Size yetecekse 500 GB alın.

240 GB SATA SSD var oynadığım oyun dışında kullandığım programlar var o kadar başka oyun yok içinde. Alacağım şey gen4 olunca uzun yıl kullanacağım onu da düşünmek lazım.
Şimdi 1 TB FireCuda 520 buldum Amazon'da 1700 TL FireCuda 510 la aynı fiyat 100 TL fark var arasında Samsung'a göre de bayağı ucuz kalıyor. Beynimin için çorba gibi yakında FireCuda 530 da çıkacak fiyat belli değil tarih belli değil.
Bir yandan diyorum 1700 TL vereceğim 1TB değer mi?
Karasız kalıyorum hep böyle anakart seçerken de öldüm öldüm dirildim bir indirim denk geldi onu görünce düşünmeden aldım bunda da öyle bir tetikleyici lazım :)

Anladım hocam. Umarım güzel bir ev bulursunuz ve sistemi tamamlarsınız :)

Teşekkürler az kaldı hayaller gerçek olmaya :)
sistemde eksik kalmadı artık SSD de alınca.
İşlemci ve ekran kartını kullanacağım ileride belki işlemci değiştiririm eski sistemi satarsam bir o kadar para eder gibi oradan da işlemci yenilenmiş olur.
Anladım hocam. Umarım güzel bir ev bulursunuz ve sistemi tamamlarsınız :)

Gece gece susmadım desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.
Sistemini bilmiyorum ama da düşükse inşallah senin de olur.

Gece gece susmadım desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.
Sorun değil hocam. Size yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
Sistemini bilmiyorum ama da düşükse inşallah senin de olur.
7 yıllık bir laptopum var hocam. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim :)

Teşekkürler az kaldı hayaller gerçek olmaya :)
sistemde eksik kalmadı artık SSD de alınca.
İşlemci ve ekran kartını kullanacağım ileride belki işlemci değiştiririm eski sistemi satarsam bir o kadar para eder gibi oradan da işlemci yenilenmiş olur.
Hayırlı olsun sisteminiz :)

Geri
Yukarı