Seagate skyhawk vs Western Digital purple

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Seagate skyhawk ST8000VX004 3.5" 8 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD.
Western Digital purple WD82PURZ 3.5" 8 TB 7200 RPM HDD.

Oyun, film, video, dosya vs yedeklemek için kulllanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedeklerini zamanla kaybolmasını, dur yere bozulmasını, oldu ya kazadır düştüğünde bozulsun istemiyorsan hdd bakmamalısın.

Yedeklerini zamanla kaybolmasını, dur yere bozulmasını, oldu ya kazadır düştüğünde bozulsun istemiyorsan hdd bakmamalısın.
Güzel söylüyorsunuzda baktığımız HDD 1TB değil ki SSD alsak. 8TB'lar söz konusu. Bu boyutlardaki veriyi kapsayacak SSD'ler fiyat olarak beni fazlasıyla aşar.
Tercihim Seagate olurdu Garanti, Önbellek, Yeni model bir çok artısı var.
Seagate modelini düşünüyordum lakin HDD'nin sesli çalıştığına yönelik yorumlar okudum. Ne kadar doğru kestiremiyorum. Mağazaya sorduğumda biraz sesli çalışıyor diyorlar, iade alır mısınız dediğimde sessizler. Büyük ihtimal bu durumda iadede çamura yatacaklar gözüküyor.

Seagate modelini düşünüyordum lakin HDD'nin sesli çalıştığına yönelik yorumlar okudum. Ne kadar doğru kestiremiyorum. Mağazaya sorduğumda biraz sesli çalışıyor diyorlar, iade alır mısınız dediğimde sessizler. Büyük ihtimal bu durumda iadede çamura yatacaklar gözüküyor.
Açıkcası Seagate 5 Yıl garanti sunarken WD 3 Yıl garanti sunuyor, teknoloji biraz şans işi açıkçası. 🙂

Şu nedir arkadaş? 😮

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu niye böyle gösterdi şimdi bu

https://www.youtube.com/watch?v=Kh5YSGBrQMg&list=LL&index=2

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 2 üründen birisini kullanan var mı, çalışırken öyle belirgin bir ses geliyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı