Seasonic 620W M12II-620 Evo Edition Modüler Güç Kaynağı Alınır mı?

burhan95

Hectopat
Linkteki güç kaynağı sepette indirim ile 539 liraya denk geliyor. Sizce alınır mı? Önereceğiniz başka modeller var ise çok memnun olurum. Sistemim RTX 2070 ve Ryzen 5 3600 içeriyor.
Teşekkürler.

Çözüm
Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı (SSR-650FX) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri Peki bu model için fikriniz nedir?
Teknobiyotik sitesinde sepette 676,74₺ oluyor. Uygun gibi geldi 80+Gold sertifikalı bir psu için.
Herşey sertifikadan ibaret değil. 652TL denk geliyor gördüğüm kadarı ile sepette. Focus Plus Gold serisi için güzel fiyat alabilirsiniz güncel ve başarılı bir model.
Seasonic FOCUS Plus 550 Gold Power Supply – Page 6 – JonnyGURU.com
Şuraya serinin 550W versiyonunu JonnyGuru tarafından profesyonel bir inceleme bırakıyorum. Yapıları 650 ile aynı.
Artık alınmaz. 9 ila 10 yıllık bir ünite OTP ve en önemlisi OCP korumasından yoksun. Voltaj regülasyonu testlerde iyi gözükse bile, öyle değil. Koruma yetersizliği nedeniyle potansiyel yük altında güç kaynağını öldürme şansınız var. Kısacası 2019'da alınmıycak bir ünite marka adı ve Japon kapasitörler sizi yanıltmasın. Modele göre konuşuyorum.

Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı (SSR-650FX) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri Peki bu model için fikriniz nedir?
Teknobiyotik sitesinde sepette 676,74₺ oluyor. Uygun gibi geldi 80+Gold sertifikalı bir psu için.
Herşey sertifikadan ibaret değil. 652TL denk geliyor gördüğüm kadarı ile sepette. Focus Plus Gold serisi için güzel fiyat alabilirsiniz güncel ve başarılı bir model.
Seasonic FOCUS Plus 550 Gold Power Supply – Page 6 – JonnyGURU.com
Şuraya serinin 550W versiyonunu JonnyGuru tarafından profesyonel bir inceleme bırakıyorum. Yapıları 650 ile aynı.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı