Seasonic 650W Gold alınır mı?

Montajı ben yapmayacağım :D görünen kablo olur mu ki? 70TL'nin cebimde kalmasını tercih ederim sanırım bunu bile Rampage korkusundan zar zor alıyorum.

Sorun değil ben yalnızca öneri yaptım yoksa iki güç kaynağı da oldukça güzel.

Teşekkürler yardım için umarım alana kadar(1 ay) sistemim bozulmaz.

XPG Core Reactor 650G-BKCEU 650W 80+ Gold Modüler Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri şansıma 760TL olmuş alıyorum şu an.
Teşekkürler yardım için umarım alana kadar(1 ay) sistemim bozulmaz.

XPG Core Reactor 650G-BKCEU 650W 80+ Gold Modüler Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri şansıma 760TL olmuş alıyorum şu an.

750'ye aldım çok iyi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Leozihm hayırlı olsun güzel güç kaynağı. Modülerin rahatlığını hissedince anlayacaksın. 🙂
Ben de modüler geçmiş oldum fakat bu sefer de kablolar sığmadı fanı çok geniş olduğundan. Her şeyi yükseltmek gerekiyor herhalde. 3.5 inç sehpasını sökmek zorunda kaldım, HDD Allah'a emanet şu anda.

@ItsAllGoodman Kasa mı çok ufak? Benim kasama rahat sığmıştı yalnız 2 adet HDD olduğu için arka taraf hala kablo karmaşası durumunda.
MAG 100 R. Çok dar değil fakat PSU uzun olduğundan dolayı kabloları 80 derece civarı bükmeden aralıktan çıkarmak imkansız. Kablolar zarar görebileceğinden dolayı böyle yapmak zorunda kaldım.

Montajı da ben yapacağım.

Oldukça basit aslında bugün kablolamayı düzelteceğim bir de sileceğim arka kısmı. 1-2 fotoğraf çeker nasıl göründüğünü ve kabloların nereye girdiğini basitçe gösteririm.

MAG 100 R. Çok dar değil fakat PSU uzun olduğundan dolayı kabloları 80 derece civarı bükmeden aralıktan çıkarmak imkansız. Kablolar zarar görebileceğinden dolayı böyle yapmak zorunda kaldım.

Doğru yeteri kadar iç hacim yok, sleeve tarzı kabloları olunca modülerlerin (daha da kaliteli oluyorlar bir de) bükmek ve geçirmek için ek bir alan iyi oluyor.

Geri
Yukarı