Seat Aracı P Konumunda Terk Edin uyarısı

Forum Clerk

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar dün sabah park ettim bu sabah bindim daha anahtarı takmadan turuncu ünlemi gördüm. Anahtarı takınca aracı her zaman P konumunda bırakın dedi. Araç zaten P konumunda. Haftaya gidiyorum servise bu arada kendini D'de zannedip kitleme falan yapmaz değil mi? Uyarıyı verdiğinde gösterge P konumunda gösteriyordu. Sorun nedir?

Endişe etmeye gerek yok. Müsait bir zaman servise uğrayın. Genelde vites konum sensörü yüzünden oluyor.

Araç hareket halinde ragmen sensör konum bilgisi alamadığı için P veya N konuma geçiyor. Geçmese bile kendini o konumda sanabiliyor. Bunu yaşamamanızı temin ederim.

Son düzenleme:
Endişe etmeye gerek yok. Müsait bir zaman servise uğrayın. Genelde vites konum sensörü yüzünden oluyor.

Araç hareket halinde ragmen sensör konum bilgisi alamadığı için P veya N konuma geçiyor. Geçmese bile kendini o konumda sanabiliyor. Bunu yaşamamanızı temin ederim.
İnternette araç kendini kilitleyebiliyor gibi şeyler gördüm. D konumunda zannedip araç çalışmıyor. Umarım bu olmaz ama sürerken de P konumuna alıp terk edin uyarısı verdi 1 saniyeliğine. Sanki bomba. Servis ücretsiz değişir herhalde. Başka bir sorunun belirtisi değildir umarım.

Servisteki ustaya videosunu gönderdim. Sıkıntı yok ama en kısa zamanda gel bilgisayara bağlayalım dedi. Çarşamba günü gideceğim.

Servise verdim aracı. Şu an bir parça takacaklar onu bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı