Seat Leon Nasıldır ? Parasına değer mi ?

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Kısa bir süre için de 60-70 bin tl arasında araba alacağım. Seat Leon'u çok beğeniyorum sizce bu fiyata değer mi size göre artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim.

Seat Leon modelinde yol tutuşu sorunu var diye biliyorum. Alternatif hatchback olarak Golf Sedan olarak Skoda Octavia Skoda Superb düşünülebilir.

Leon Cupra 2012 ile haylazlık yapmak istedim bomboş yolda ve çektim el frenini 80'le araç sağa sola atmaya başladı ve duvara girdim ibre 120 idi. Diyeceğim odur ki Leon garip araç şuursuz bir teknolojisi var. Nerede ne zaman ne yapacağı belli olmuyor gereğinden fazla özen isteyen bir araç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Leon gerçekten performans, tasarım, güç bakımından fiyatını hak eden bir araçtır. Hatchback olarak söylediğiniz fiyat bandında alınabilecek en iyi araçlardandır.

VAG grubu araçlar almayın arkadaşlar, çok şikayet alıyorlar ve Doğus Grubu malının arkasında durmuyor sırf DSG yüzünden bile binlerce insan mağdur oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı