Seçili AMD Ryzen 7000 serisi işlemcileri alana Star Wars Jedi Survivor hediye

Makaleler
2
Yer
Ankara

AMD Ryzen™ 9 7000 Series

Qualifying AMD Ryzen™ Processors
Star Wars Jedi Survivor EA logo

STAR WARS Jedi: Survivor™
AMD Ryzen 9 7950X
AMD Ryzen 9 7900X
AMD Ryzen 9 7900
AMD Ryzen 7 7700X
AMD Ryzen 7 7700
AMD Ryzen 5 7600X
AMD Ryzen 5 7600

✔​

Şimdilerde GTX 1050 Ti'ye veda etmeyi düşünüyorum bu kampanyadan tam olarak nasıl faydalanabilirim arkadaşlar.

Seçili işlemciler demişler de piyasadaki bütün 7000 serisi işlemciler bunlar.

Şimdilerde GTX 1050 Ti'ye veda etmeyi düşünüyorum bu kampanyadan tam olarak nasıl faydalanabilirim arkadaşlar.

Aldığınız yerden kod istiyorsunuz onu da AMD'nin sitesinden etkinleştiriyorsunuz

Merhaba, ben 1 ay once almıştım kampanyadan faydana bilirmiyim?

AMD'nin sitesinde belirtilen sitelerden(Genellikle şunlar hep olur: Itopya, Incehesap, Gaminggentr) bu işlemcilerden birini aldıktan sonra faturanı aldığın siteye yolluyorsun onlarda key veriyor veya işlemciyi aldıktan sonra PC'ne takıp AMD'nin sitesine giriyorsun AMD senin sisteminde 7000 serisi işlemci olduğunu doğrulayınca keyi veriyor.

Satıcı ile görüşüyorsunuz ve size bir kod veriyor nasıl yapacağınızı anlatan resimli bir şema ile. Ben işlemlerimi tamamladım key gelmesini bekliyorum.

Ekran görüntüsü 2023-01-30 171645.png

AMD Ryzen™ 9 7000 Series

Qualifying AMD Ryzen™ Processors
Star Wars Jedi Survivor EA logo

STAR WARS Jedi: Survivor™
AMD Ryzen 9 7950X
AMD Ryzen 9 7900X
AMD Ryzen 9 7900
AMD Ryzen 7 7700X
AMD Ryzen 7 7700
AMD Ryzen 5 7600X
AMD Ryzen 5 7600

✔​

Seçili işlemciler demişler de piyasadaki bütün 7000 serisi işlemciler bunlar.

Aldığınız yerden kod istiyorsunuz onu da AMD'nin sitesinden etkinleştiriyorsunuz
AMD'nin sitesinde belirtilen sitelerden(Genellikle şunlar hep olur: Itopya, Incehesap, Gaminggentr) bu işlemcilerden birini aldıktan sonra faturanı aldığın siteye yolluyorsun onlarda key veriyor veya işlemciyi aldıktan sonra PC'ne takıp AMD'nin sitesine giriyorsun AMD senin sisteminde 7000 serisi işlemci olduğunu doğrulayınca keyi veriyor.
Satıcı ile görüşüyorsunuz ve size bir kod veriyor nasıl yapacağınızı anlatan resimli bir şema ile. Ben işlemlerimi tamamladım key gelmesini bekliyorum.

Eki Görüntüle 1650801
Maalesef hocam. 17 Ocak - 1 Nisan 2023 arası satın alımlarda geçerli kampanya.

Merhaba,
Oyun hangi platform için veriliyor bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı