Seçim ertelenebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası şu ana kadar açıklama yapılmadığı için, hatta konu çıkartıyoruz dedikleri için ben ümidimi kestim. 0 ihtimal artık kafamda.

Konu çıkarılsa ne yazar ki hocam? Hatay, Adana vb. yerden girecek öğrenciler o deprem psikolojisiyle nasıl girecek? Bakanlık bunu düşünmüyor mu?

Altaylının görüşü bu olabilir ama seçimi Haziran'dan sonra yaparsa aday olamaz.
Seçimleri Haziranda dışında, gereken tarihten önce veya sonra yapmakta iktidara çalışmaktır.

Eğer bunlarda biraz vicdan olsaydı istifa ederlerdi, devlet bürokratlarına görevi devrederlerdi.
Bunların istifa etmemesinden anlaşılması gereken, karşısına çıkartılacak adaya dikkat edin, siyasette 24 saatte çok şeyler değişebiliyor, ipler tek adamın elinde, çözüm sürecinde her gün şehit gelirken bile durumu lehine çevirip, vatandaşın aklını bulandırarak seçimi kazanmış birinden bahsediyoruz, şuan siyaset yapanlar hep böyle gideceğini sanıyorlar, şuan kazanacak tek aday olan Mansur Yavaş göreve gelmelidir, hukuk ve devlet adamı olarak kazanacak tek adaydır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçim falan benim umrumda değil açıkçası. Ben büyük İstanbul depreminden korkuyorum. Kuzey Anadolu fayı kırılırda yine böyle Allah göstermesin 10 ilimiz yıkılırsa ülke yıkılır işgal edilir. Allah ülkemizi korusun.

• Beğenmedim
İfadeler: Zue
Malum partinin bu olaydan sonra ne yapacağını düşünmeden edemiyorum :D Patladılar resmen :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı