Seçim sonrası PlayStation 5 fiyatı ne olur?

10bine sıfır alma ihtimaliniz yok. Ancak yurt dışında o fiyata alırsınız. Ben Türkiye'de herhangi bir verginin kalkacağını düşünmüyorum. Bunlar sadece vaat.

Seçimi muhalefet kazanırsa muhtemel olarak dolar başlangıçta azalacaktır ancak 6-7 ay geçmeden muhtemelen anlaşmazlıklar sebebiyle masa dağılınca şu anki dolar kuru X2 olacaktır muhtemelen.
İktidar devam etmesi durumunda konsol için vaat bilmiyorum ancak bu fiyat bandında sürecektir ek olarak üniversite öğrencisi iseniz adınıza faturası kesilecek ilk telefon ve bilgisayardan vergi alınmama vaadi verildi. (Y.T.D.)
Siyaset bilimci seni.

Seçim sonrası ilk 6 ay önceki eski ÖTV'li stoklardan alan esnaf ve teknoloji mağazalarının bunları eritmeden fiyatların düşeceğine inanmıyorum. Ayrıca burası Türkiye artan ne azaldı ki bu zamana kadar.

İyi insanlar:/

Hocam mantık yürütürsek 6 ay içinde %5 düşer belki. Ama kesin düşecek diye bir şey de yok. Sadece mantık yürütüyoruz.

Seçimi muhalefet kazanırsa haziran Temmuz gibi PlayStation 5 fiyatı tahminlerinize göre kaç civarı olur?
(10k ya almak istiyorum anlık internet sitelerinde 13-14 arası, bu yüzden beklemek istiyorum.)

Edit: Konsollarda ki ÖTV'nin kalkacağını varsayarak yorum yaparsanız sevinirim.
Ülkeyi çok iyi yönetseler bile maalesef zor. Yaklaşık 1 yıl toparlanmaya çalışırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı