Seçim sonrası PlayStation 5 fiyatı ne olur?

Malum kişi kazanırsa durum vahim.

Şu anda iktidarın yaptığı,eroin bağımlısına sürekli eroin vererek krize girmesini engellemek. Seçimden sonra bu olay ortadan kalkacağı için ( seçimi kim kazanırsa kazansın) doların yükselmesi kaçınılmaz. O yüzden bugün ne alırsanız alın ucuz kalır.

Bunlar tahmin edilemez şeyler. Bana göre kim kazanırsa kazansın belli bir süre boyunca değişen bir şey olmayacak. Ne yani, biri gelip sihirli değnek tutacak ve dolar kuru da düşecek mi? Hayal aleminde yaşayan çok kişi var anlaşılan.

Bunlar tahmin edilemez şeyler. Bana göre kim kazanırsa kazansın belli bir süre boyunca değişen bir şey olmayacak. Ne yani, biri gelip sihirli değnek tutacak ve dolar kuru da düşecek mi? Hayal aleminde yaşayan çok kişi var anlaşılan.

Dostum bu berbat bir bakış açısı, millet ittifakı gelirse ÖTV sıfırlama durumu var (bu gerçekten çok kolay bir vaat). Ayrıca üretime geçersek evet, sihirli değnek gibi bir düşme görüceksin dolar kurunda. Daha realistik düşün teyze bakış açısıyla konuşuyorsun. Araştırmanı öneririm, saygılar iyi günler.

Seçimden sonra mucize olacağıni mı düşünüyorsun? Konsol fiyatları niye düşsün?

Hayal aleminde yaşayan çok kişi var evet. En iyi bu cümle ile ifade edilebilirdi.

Bende birikim yapıyorum ağustos gibi bitiyor umarım ps5 zamlanmaz yoksa hükümet değişse bile ötv indirimi bile kurtarmaz 20’ye çıkar indirimle 18’e alırsın

Dostum bu berbat bir bakış açısı, millet ittifakı gelirse ÖTV sıfırlama durumu var (bu gerçekten çok kolay bir vaat). Ayrıca üretime geçersek evet, sihirli değnek gibi bir düşme görüceksin dolar kurunda. Daha realistik düşün teyze bakış açısıyla konuşuyorsun. Araştırmanı öneririm, saygılar iyi günler.
Dolar şuan sabit kalsa bile PS5 18bin TL ötv 1850-2100TL arası o kalkıp alsan bile 15800 olacak beşiktaşta esnafta 14.500-15 arasında geziyor yani bi etkisi olmaz kurun inmesi lazım hocam

Geri
Yukarı