Seçim stresinin YKS tayfaya etkisi nedir?

Makaleler
9
Yer
Detroit
YKS 2023 tayfadan dostlarım çalışabiliyor musunuz? Zaten Mayıs'ın başlamasıyla hafiften başlamış seçim stresi, seçimlerin ikinci tura kalmasıyla uzayacak. Çevremden olsun, internetten eğitim videoların altındaki yorumlardan olsun anladığım kadarıyla gündemden dolayı derslere odaklanamıyoruz. Şubat'taki deprem derken şimdi de seçim stresi. Bu seneki YKS geçen senelere göre bir hayli değişik geçecek, sizin düşünceniz nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakan demişti ki ''LGS'de zorlamayacağız''. LGS ne ise YKS o oluyordu. Aynı minvalde zorluk derecesiydi. Herkes elinden geleni yapsın yeter ki. Ne hayat enerjisi ne başka bir şey kalmıştır doğru düzgün zaten. Deprem, seçim... Hepinize başarılar diliyorum. Sağlığınızdan daha önemli değil.

.......

Son düzenleme:
...............

Son düzenleme:
Dün zaten seçimi takip etmekten ders çalışamadım, bu sabah da sonuçların getirdiği karmaşa ve stres durumundan çalışamadım, ancak öğleden sonra tekrar çalışmaya başladım. Bahane ararsak bahane bol arkadaşlar, çalışmak lazım. Bunu hem kendim için hem sizler için söylüyorum. Bir şeyleri bahane edip sürekli erteleme alışkanlığından vazgeçelim.

Genelde şöyle diyorlar tek seneler zor , çift seneler kolay oluyor diye, bu mantığa göre bu sene zor gelecek ama sanmıyorum bakan da zorlamicaz dedi, ona da nasıl güvenilir bilmem. Allah bize çalışma gücü versin, çalışırsak kolay zor farketmez istediğimiz yere gideriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı