Seçim Tahmininiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafamıza taş düşmesine gerek yok ki. Biz CHP'ye oy atalım dememiz yetiyor TERÖRİST, FETÖCÜ veya VATAN HAİNİ ilan ediliyoruz zaten neden kafamıza taş düşsün ki değil mi ? AKP seçmeninin neler yaptığını internet alemini biraz kullanabilen ve mantığı olan kişiler zaten biliyor burda ironi yapmanız hiç bir şeyi değiştirmez. Sosyal kitlesinin potansiyeli belli mantıklı hareket edip düşünebilen insanlar. ( Şahsi görüşüm ve fikrimdir. )

Savunduğunuz o adamlar herkese TERÖRİST, VATAN HAİNİ DEMESEYDİ kimse kalkıp gizli gizli oy kullanmazdı bence. Mevcut Yerel Seçimde ittifak kurduğunuz parti başkanı çıkıp CHP'ye oy atan VATANDAŞLARA terörist muamelesi yapıyorsa varın siz düşünün gerisini. Ortamlarda AKP'li sandıkta CHP, ne demek istediğimi bal gibi anladınız siz bence daha fazla açıklama yapmama gerek görmüyorum.
ATATÜRK'ÜMÜZ yaşasaydı senin o savunduğun adamlar KANDİL'e HDP teröristlerini gönderemez, o adamlarla barış masasına oturamaz, el ele halay çekemezdi vaktinde. Anlamışsındır umarım...

Hep aynı yerden örnek vermenize hiç şaşırmıyorum nedense.
O konu ile bu konunun alakası yok.
Orada bir iş birliği yok, orada yıllardır silahla bitmeyen bir terörü iyi niyetli bir çözüm süreci ile bitirme düşüncesi vardı.
Ama bu süreçte bir kez daha o hainlere güvenilmeyeceğini görmüş olduk.
Bu süreci fırsat bildiler, ve iyi niyeti bozdular.
Ama siz o niyeti bozanlarla birlikte oldunuz.
Kimsenin hatası yok değil, hepimiz insanız hata yaparız.

Asıl soru şu.
Tamam hadi biz hata ettik diyelim,
Peki siz vatan milleti çok seviyorsunuz ya.
Neden birlikte kol kolasınız onlarla.
Kol kola gidiyorsanız demek ki hain degiller,
Hain değillerse ak Parti'nin daha önce yaptığı çözüm sürecine neden dil uzatiyorsunuz.
Üstelik çözüm süreci vatan içindi,
Siz kendiniz kendi çıkarlarınız için birliktesiniz.
Bana Masal anlatma.

Atatürk'ün şimdi yaşasaydı kökünü kazıyacağı kişilerle iş birliği yapan bir parti, hâlâ Atatürk'ün adını kullanarak arkasına sığınıyor.
Bunun aynısını tuttuğun AKP'ye söyle. Onlar da arkasına dini almış. Sizin hiç kimseye laf söylemeye hakkınız yok. Bütün pislikler sizden çıkıyor bu kadar net.

Gayet güzel bir şekilde tartışmaya çıkartmaya çalışıyorsunuz. İstediğiniz kadar yazın seçim sonucu değişmeyecek.

@Narayanna Sebepsiz yere içindeki kini kusmuşsun, AKP'yi savunmanı gerektirecek bir yorumda bulunmamıştım halbuki. Tartışılabilecek karakterde bir insan olmadığın için uzatmayacağım. Oy verdiğin parti ve adaylarını biraz araştırmanı öneririm :)

Hep aynı yerden örnek vermenize hiç şaşırmıyorum nedense.
O konu ile bu konunun alakası yok.
Orada bir iş birliği yok, orada yıllardır silahla bitmeyen bir terörü iyi niyetli bir çözüm süreci ile bitirme düşüncesi vardı.
Ama bu süreçte bir kez daha o hainlere güvenilmeyeceğini görmüş olduk.
Bu süreci fırsat bildiler, ve iyi niyeti bozdular.
Ama siz o niyeti bozanlarla birlikte oldunuz.
Kimsenin hatası yok değil, hepimiz insanız hata yaparız.

Asıl soru şu.
Tamam hadi biz hata ettik diyelim,
Peki siz vatan milleti çok seviyorsunuz ya.
Neden birlikte kol kolasınız onlarla.
Kol kola gidiyorsanız demek ki hain degiller,
Hain değillerse ak Parti'nin daha önce yaptığı çözüm sürecine neden dil uzatiyorsunuz.
Üstelik çözüm süreci vatan içindi,
Siz kendiniz kendi çıkarlarınız için birliktesiniz.
Bana Masal anlatma.
Bende nedense sizlerin düşüncesinde olanların hep aynı yerden örnek vermesine şaşırmıyorum. Tabi canım hiç işbirliği olur mu ? :)
Çoğul konuşarak savunduğun kişilere ayna tutuyorsunuz bence haddinizi bilin. Kimse burda CHP'ye oy verdi diye terörist, fetöcü veya vatan haini ilan edilemez lafınızı bilin öyle konuşacaksanız konuşun. Siz nasıl AKP'ye oy atınca bir şey söylenmiyorsa sizinde burada CHP'ye oy verenlere vatan haini diyenlere ayna tutmaya hakkınız yok... Size anlatacak çok masalda var, romanda var, hikayede var ama sizde anlayabilecek misiniz onda şüpheliyim.

Not : Diğer arkadaşlar sizlere gerekli cevabı vermiş. Yukarıda da belirttiğim gibi şüpheliyim ki bu kanaatimi doğru buluyorum size cevap yazmaya bile gerek yok.

Tamam. Daha fazla tartışma çıkartmadan gidebilirsin. A Haber izleyen birine bir şeyler anlatmaya uğraşamam. Size harcadım zamana yazık olur.
@Narayanna Sebepsiz yere içindeki kini kusmuşsun, AKP'yi savunmanı gerektirecek bir yorumda bulunmamıştım halbuki. Tartışılabilecek düzeyde bir insan olmadığın için uzatmayacağım. Oy verdiğin partiyi biraz araştırmanı öneririm :)

Ben kimseyi savunmuyorum arkadaşlar.
İçinde ak parti seçmeni geçen bir cümle kurduğun için cevap yazdım sana.
Bende nedense sizlerin düşüncesinde olanların hep aynı yerden örnek vermesine şaşırmıyorum. Tabi canım hiç işbirliği olur mu ? :)
Çoğul konuşarak savunduğun kişilere ayna tutuyorsunuz bence haddinizi bilin. Kimse burda CHP'ye oy verdi diye terörist, fetöcü veya vatan haini ilan edilemez lafınızı bilin öyle konuşacaksanız konuşun. Siz nasıl AKP'ye oy atınca bir şey söylenmiyorsa sizinde burada CHP'ye oy verenlere vatan haini diyenlere ayna tutmaya hakkınız yok... Size anlatacak çok masalda var, romanda var, hikayede var ama sizde anlayabilecek misiniz onda şüpheliyim.

Sen masallarını kendine anlat.
Anlayacak kapasiten olsa bu kadar uzun yazmazdın.
Bak ben kimseye hakaret etmeden yazıyorum.
Ama sana ağzımı fena bozardım da haddimi aşar.
Sen haddini bil önce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı