Seçim Tahmininiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ankara'da kutlamalara gittik çok kişi vardı herkes birbirine sarılıyordu "Mustafa Kemalin Askerleriyiz" diye bağırmak müthiş bir duyguydu.
Ankara'nın izledim. Muhteşem bir şeydi ya. Helal olsun Ankaralılara. Meydan tamamen dolmuştu. Baya güzel bir görüntü vardı. Bu arada biz de evde Ankaralılar yerine de sevindik :D

Bu Ekrem İmamoğlu kutlama yapacak inşallah. Böyle kuru kuruya olmaz. Eğer yaparsak en az Ankara kadar güzel olacak :D

Ankara'nın izledim. Muhteşem bir şeydi ya. Helal olsun Ankaralılara. Meydan tamamen dolmuştu. Baya güzel bir görüntü vardı. Bu arada biz de evde Ankaralılar yerine de sevindik :D

Bu Ekrem İmamoğlu kutlama yapacak inşallah. Böyle kuru kuruya olmaz. Eğer yaparsak en az Ankara kadar güzel olacak :D
Beğen tuşunda neye basınca beğeniyoruz?
Kızgın surat vs. var.

Beğen tuşunda neye basınca beğeniyoruz?
Kızgın surat vs. var.
Beğen tuşuna basarsan direkt beğeniyor. Diğer yandan en soldaki beğen işareti. Eğer diğer ifadeleri yapmak istiyorsan, telefonda ise beğen tuşuna basılı tutunca çıkıyor. Bilgisayarda fareyi beğen tuşunun üzerine getirince çıkıyor.

• Beğen
İfadeler: CYP
Oy kullanmamak kadar saçma bir şey yok. Bireysel bir tepki olabilir ama bu iş bireysellikte bitmiyor, toplum etkileniyor.
Oy kullanmayı saçmalık olarak gören çoğu insan gizli AKP seçmenidir. Bizim arkadaş grubumuz içerisinde de böyle bir kişi var. Aykırı fikirlere sahip bir grup olduğumuz için bahsi geçen kişi rol yapmak zorunda kalıyordu içimizde. Komünist fikirleri destekler - düzene karşı söylemlerde bulunur ancak oy zamanı gelince gizli gizli AKP'ye oy verir :)

Yanlış anlaşılmasın, bizim herkesin oyuna - tercihlerine saygımız var. Ancak iki yüzlü davranılmasına asla saygımız yok. Demokrasi ile yönetiliyor ve düzene karşı çıkıyorsan; oy kullanmak zorundasın. Düzen dediğim şey ise X veya Y partisi değildir. Halka egemenlik sunmayan - halkın rant sahibi olmasına izin vermeyen tüm siyasi yönetim kadrosudur.

"Oy kullanmayan kişi var olan düzenden memnundur". Bu kadar net.

Oy kullanmayı saçmalık olarak gören çoğu insan gizli AKP seçmenidir. Bizim arkadaş grubumuz içerisinde de böyle bir kişi var. Aykırı fikirlere sahip bir grup olduğumuz için bahsi geçen kişi rol yapmak zorunda kalıyordu içimizde. Komünist fikirleri destekler - düzene karşı söylemlerde bulunur ancak oy zamanı gelince gizli gizli AKP'ye oy verir :)

Yanlış anlaşılmasın, bizim herkesin oyuna - tercihlerine saygımız var. Ancak iki yüzlü davranılmasına asla saygımız yok. Demokrasi ile yönetiliyor ve düzene karşı çıkıyorsan; oy kullanmak zorundasın. Düzen dediğim şey ise X veya Y partisi değildir. Halka egemenlik sunmayan - halkın rant sahibi olmasına izin vermeyen tüm siyasi yönetim kadrosudur.

"Oy kullanmayan kişi var olan düzenden memnundur". Bu kadar net.

Bu kullanmayanlar dolaylı yoldan en çok oy alan partiye yatırım yapıyor. En cok oy alan partinin basa gelmesini istemiyorsan ve oy kullanmıyorsan, aslında oy kullanmadan onu basa getiriyorsun.
Bu mesajımda aynı şekilde bahsetmiştim. İktidar partisine de vereceksen git kullan oyunu. Hayır ben kime vereceğinde değilim. Kullan da kime veriyorsan ver. Oy kullanmayıp demokrasi diyenler ayrı kafa.

Heralde daha 1 hafta açıklanmaz. Daha demin bir abi canlı yayında sayımda ordan 300 surdan 500 oy var filen diyordu. Bu gidişle Saadet Partisine kalcak IBB :)

Size göre zaten gökten kafanıza taş düşmüş olsa, kabahatli AK Parti,
Yerde kuyu olsa içine düşmüş olsanız, onunda kabahatlisi AK Parti seçmenidir, onlar kazmıştır kuyuyu çünkü, harbiden çok ayıp etmişler.

Yanlış anlaşılmasın, bizim herkesin oyuna - tercihlerine saygımız var. Ancak iki yüzlü davranılmasına asla saygımız yok

Evet burada haklısın,
Çünkü diğer yüzünüzü kullanmış olmasaydınız, şimdi aldım diye sevindiğiniz o yerleri 100 yılda geçse alamazdınız.
Atatürk'ün şimdi yaşasaydı kökünü kazıyacağı kişilerle iş birliği yapan bir parti, hâlâ Atatürk'ün adını kullanarak arkasına sığınıyor.
Şu an yaşamış olsaydı ilk kökünü kazıyacağı kişiler siz olurdunuz.

Sonuç olarak haklısın iki yüzlülere bizim saygımız asla olmaz.
Kendinizi iyi tarif ettiğin için tebrik ediyorum.

Size göre zaten gökten kafanıza taş düşmüş olsa, kabahatli AK Parti,
Yerde kuyu olsa içine düşmüş olsanız, onunda kabahatlisi AK Parti seçmenidir, onlar kazmıştır kuyuyu çünkü, harbiden çok ayıp etmişler.

Evet burada haklısın,
Çünkü diğer yüzünüzü kullanmış olmasaydınız, şimdi aldım diye sevindiğiniz o yerleri 100 yılda geçse alamazdınız.
Atatürk'ün şimdi yaşasaydı kökünü kazıyacağı kişilerle iş birliği yapan bir parti, hâlâ Atatürk'ün adını kullanarak arkasına sığınıyor.
Şu an yaşamış olsaydı ilk kökünü kazıyacağı kişiler siz olurdunuz.

Sonuç olarak haklısın iki yüzlülere bizim saygımız asla olmaz.
Kendinizi iyi tarif ettiğin için tebrik ediyorum.
Kafamıza taş düşmesine gerek yok ki. Biz CHP'ye oy atalım dememiz yetiyor TERÖRİST, FETÖCÜ veya VATAN HAİNİ ilan ediliyoruz, saldırıya uğrayabiliyoruz, içeri tıkılabiliyoruz, bu ülkede bu zihniyet sahibi iktidar varsa zaten neden kafamıza taş düşsün ki değil mi ? AKP seçmeninin neler yaptığını internet alemini biraz kullanabilen ve mantığı olan kişiler zaten biliyor burda ironi yapmanız hiç bir şeyi değiştirmez. Sosyal kitlesinin potansiyeli belli mantıklı hareket edip düşünebilen insanlar. ( Şahsi görüşüm ve fikrimdir. )

Savunduğunuz o adamlar herkese TERÖRİST, VATAN HAİNİ DEMESEYDİ kimse kalkıp gizli gizli oy kullanmazdı bence. Mevcut Yerel Seçimde ittifak kurduğunuz parti başkanı çıkıp CHP'ye oy atan VATANDAŞLARA terörist muamelesi yapıyorsa varın siz düşünün gerisini. Ortamlarda AKP'li sandıkta CHP, ne demek istediğimi bal gibi anladınız siz bence daha fazla açıklama yapmama gerek görmüyorum.
ATATÜRK'ÜMÜZ yaşasaydı senin o savunduğun adamlar KANDİL'e HDP teröristlerini gönderemez, o adamlarla barış masasına oturamaz, el ele halay çekemezdi vaktinde. Anlamışsındır umarım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı