Seçim tarihi kesinleşti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben genç değilim ama özellikle malum şahsa oy verecek gençler varsa hayret ediyorum. Ülkede oyun almak veya dışarıda dandik bir yemek bile lüks oldu.

Muhalefet her şeyi güllük gülistanlık mı yapacak? Yapmayacak. Şu an iktidar olmak isteyen kim varsa para için. Kimse vatanının iyiliğini düşündüğü için aday olmuyor. Muhalefet iktidar olsa onlar da yolsuzluk yapacak.
Saçma bir düşünce. İktidarın değişmesini istiyorum fakat kılıçdaroğlu aday olursa da vermem ona.
Daha iktidara gelmeyen partinin ne yapabileceğini nereden biliyorsunuz? 20 senedir 1 kişi tarafından yönetiliyoruz, CHP en son iktidardayken yıl 1950 idi.

Böyle düşünürsek, herkes Erdoğan'a atmalı o halde.

2 gün arayla oy kullanabilicem keşke oy kullanmama hakkım olsa.

Daha iktidara gelmeyen partinin ne yapabileceğini nereden biliyorsunuz? 20 senedir 1 kişi tarafından yönetiliyoruz, CHP en son iktidardayken yıl 1950 idi.

1950'lerde bayağı kötü yönetiyordu ben büyüklerimden öğrendim nasıl yönettiklerini.

Bence böyle olması daha umut verici. İmamoğlu'nun başına gelenleri gördük. Yavaş adaylığını açıklasa ne yaparlar kim bilir?
Öyle diyorsun da miting yapılmayacak mı seçime kadar? Aday tanıtılmayacak mı? Peki ya vaatler?
Çocuk parkı değil ki bu oyun oynayasın milletle.

Kumar oynamıyoruz, Cumhurbaşkanı seçiyoruz.

Arkadaşlar kim kazanırsa kazansın şu halimiz değişeceğine inanan var mı? Muhalefet kazanırsa arap ve rus sermayesi ülkeden çıkacak. Kur acayip bi baskı ile karşı karşıya kalacak. İngilizler para getirecekmiş yatırıma mı geliyor yoksa borsaya mı? Bir kesim var Almanya gibi olacağız sanıyor :) Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olsun.

1950'lerde bayağı kötü yönetiyordu ben büyüklerimden öğrendim nasıl yönettiklerini.
1950'lerde daha savaştan yeni yeni toparlanan bir hükümet vardı ve tek adam rejimiyle ülke yönetiliyordu. 1950'lerde nasıl yönetilmesini bekliyorsun?

DP geldi daha mı iyi yönetti, ülkeyi kaosa sürükledi. CHP, 1950'de kötü yönetti diye oy vermeyelim o zaman.

Öyle diyorsun da miting yapılmayacak mı seçime kadar? Aday tanıtılmayacak mı? Peki ya vaatler?
Çocuk parkı değil ki bu oyun oynayasın milletle.
Orasına bir şey diyemem dediğin doğru. Ama 6'lı masanın Kılıçdaroğlu'nun adaylığını kabul edecek kadar salak olduğunu da düşünmüyorum. Mansur Yavaş muhtemelen aday olmaz ama Akşener de ihtimal dahilinde. Hayırlısı diyelim, ne yaptıklarını biliyorlardır umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı