Seçimlerden sonra başlayan zam yağmuru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zam falan yok, çok fazla muhalif kanallar izlemeyin sağlığınız için.

FxUFQebWAA0nj2b.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle olacağı belliydi zaten. En fazla 1 sene veriyorum, bu oy verenler küfretmeye başlayacak.

Yalnız KK seçilseydi de bu zamlar olurdu ama ne oranda olurdu bilmiyorum.

İlk defa gelen zamma üzüldüm suçu günahları yok ama bedel ödüyorlar.

@N0rvecli @just chillin

Bugün dedim ki biz tanrıların kullarımıza gönderdiğimiz peygamberler ( haberciler ) aslında Reayamıza ( koyun sürümüze ) gönderdiğimiz çobanlar ile alakalı bir ders vereyim dedim. Lütfen vereceğim dersi iyi dinleyiniz bir daha böyle dersler göremezsiniz hayatınızda.

RESPOND dönütler :
Dinin aç karnını doyuruyor mu peki? Çok merak ediyorum.

Yok galiba ironi yapmış.

Böyle lüzumsuz konulara ve mesajlara yanıt vermem ama dayanamadım. Yaşın kaç bilmiyorum, doğacak çocuğun olursa bu yazdıkların içine dert olsun. Yaz bir kenara. Dinin demişken nerdeyse tüm pedofililerde aynı çatı altında.

Ayasofya'nın duvarlarını kemirirler acıkırlarsa. 😂

Eki Görüntüle 1799456

LGBT destekleyenlere asla oy vermez benim ailem. Ekonomi anlamında zorlanıyor olabiliriz fakat dinimin lanetlediği bireylere destek çıkanlara asla destek vermeyiz.
  • Biz tanrılar için yürütme önemlidir, asıl çobanlarımızı yürütmeye koyarız. Yürütmedeki malum parti bizim çobanlardır, lakin güdülecek sürü bir hayli fazladır milyonlarca küçükbaş büyükbaş. Klasik kabilecilik ile bu kadar büyük sürüyü gütmek zor iştir. Bu yüzden Popülizme ihtiyaç duyarız, Yürütmedeki çobanlarımızın emrine görünürde onlara aykırı çobanlar veririz. Aykırı çobanları da makyajlarız sunulacak hale getiririz. Yürütmenin çobanlarının eylemlerinden ve davranışlarından zarar görüp de zıtlaşan kümeler gruplar irade-i tahvil için, yürütmenin emrine verdiğimiz aykırı çobanlara koşarlar.

• Aykırı çobanlara pekiştirmeleri pekiştireçleri için kaynak sağlarız, bunlarda karşılığı biz tanrılar ne diyorsa ona göre hareket ederler. Bu sayede biz tanrıların emirlerine karşı gelen Reaya dan kulların üstüne aykırı çobanları salarız, aykırı çobanlar da güttüklerini salar, nihayetinde mevduatımızı şişirir keyfimize bakarız.
Anlaşılması için örnekleme :

Diyelim benim bir araziye ihtiyacım var, yürütmedeki çobanlardan arazi tahsis edildi, lakin infial var rakip tanrılar ya da olayların akışında rahatsız eden aykırılıklarla muhatap oluyorum?

LGBT gruplara STK'LARA buralardaki çobanlara, fon sağlarım indiririm emrederim, yürütmedeki çobanlara da derim ki, konsolide et kitleni, kurgu PR sahte infialler olaylar yaratmalarını emrederim, benim figürlerde görsel işitsel uyaran kimlikler durur.

Nihayetinde arazimden istifade eder keyfime bakarım.

Just Chillin türkçeye çevirir ise müteşekkir olurum 😁

"That's all the media and the politicians are ever talking about: the things that separate us, things that make us different from one another. That's the way the ruling class operates in any society: they try to divide the rest of the people; they keep the lower and the middle classes fighting with each other so that they, the rich, can run off with all the fucking money. Fairly simple thing... happens to work. You know, anything different, that's what they're gonna talk about: race, religion, ethnic and national background, jobs, income, education, social status, sexuality, anything they can do to keep us fighting with each other so that they can keep going to the bank. You know how I describe the economic and social classes in this country? The upper class keeps all of the money, pays none of the taxes. The middle class pays all of the taxes, does all of the work. The poor are there just to scare the shit out of the middle class... keep on showing up at those jobs."

LGBT'yi destekleyenlere asla oy vermez benim ailem. Ekonomi anlamında zorlanıyor olabiliriz fakat dinimin lanetlediği bireylere destek çıkanlara asla destek vermeyiz.

Bay bay Kemal 🤣

Bu konuyu zam ana konusu yapmayı planlıyorum ben hariç forumdaşlarda paylaşımlarda bulunsunlar lütfen yetişmek zor oluyor tek 😁😁😁

Şaşırmadık, bekliyorduk bunları.

Razı mıyız ya da memnun muyuz? Tabi ki değil...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı