Seçimlerden sonra başlayan zam yağmuru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizimkiler her gün peynir ekmek yiyip, tatillerde köyüne gidip kurban kesmeyi yaşamak sanıyor. Ha bir de 70 yaşından sonra hacca gitmek. :) vizyon bu kadar. Yapacak bir şey yok. Bu adamlara anlatamazsın.

50 olacak, hatta 100 olacak. 1 seneyi bulmaz. Bu yazı burada kalsın. 01.06.2024 tarihinde 100 civarı olur. (yatırım tavsiyesidir.) :)

Olsun biraz daha dolar yaptırayım yukselmeden yatırım tavsiyesi.

Olsun biraz daha dolar yaptırayım yukselmeden yatırım tavsiyesi.
Farklı şeyler söylerdim de silivri daha da soğuktur artık. Gerek yok. Kendini düşünmeyen, hatta düşünme yetisi olmayan halkı ben mi düşüneceğim. Tabii ki hayır.

Farklı şeyler söylerdim de silivri daha da soğuktur artık. Gerek yok. Kendini düşünmeyen halkı ben mi düşüneceğim? Tabii ki hayır.

Hocam agır CHP ve zafer partılıyim artık yeterince düşündük bu milleti sürünmeyi kendilerine laik gördüler.

Sen bu düşünceyle yaşamaya devam et. Hiç bir ülke de gezme dostum. Git çayını demle yat uyu zamanın çok değerli ya :)
Ben şahsen ikna oldum, 5 sene sonra AKP'ye basacağım. Bunlar insan gibi yaşamayı hak etmiyorlar.
Açıkta değiliz, rahatız, keyfimiz gıcır, huzurumuz var, istediklerimizi yapıyoruz. İstemediklerimizi yapmıyoruz.

Evet bu halimdeyken niye şükür etmim?

Yıl 2023 olmuş da ne olmuş? Sen dünyadan bi' habersin.
Ya abi çıldırırsın, şu hayattan tek beklentisi aç kalmamak olan adam gelmiş beni sığ düşünceli olmakla suçluyor :D Sokaktaki başıboş köpeklerin şu hayattan daha fazla beklentisi vardır.

Ben şahsen ikna oldum, 5 sene sonra AKP'ye basacağım. Bunlar insan gibi yaşamayı hak etmiyorlar.

Ya abi çıldırırsın, şu hayattan tek beklentisi aç kalmamak olan adam gelmiş beni sığ düşünceli olmakla suçluyor :D Sokaktaki başıboş köpeklerin şu hayattan daha fazla beklentisi vardır.
Harbiden. Şükret otur tekrar et. Daha iyisini istemek yok. Sonra niye ülke böyle. Elbette olur.

Moralinizi bozmak için söylemiyorum lakin bu zamlar daha başlangıç bile değil. Hepsi seçimden önce yapılması gereken zamlar. Biz halı işi yapıyoruz 2018 yılındaki dolara göre aldığımız ipliğin fiyatı ile 2023 yılındaki dolara göre aldığımız ipliğin fiyat orantısı tutmuyor. Şu an sanki dolar 15TL'ymiş gibi alıyoruz. Yani daha bu zamlar hiçbir şey.

Kitap fiyatları da zamlanıyor.

Bir bakıma doğru bir bakıma yanlış. Mükemmel bir devlet olamayız bence. Muhalif ve insanlar her zıkkımı eleştiriyor.

Bence gerektiği yerleri eleştirmeliyiz. Bir de sürekli gündemimiz bunlarla meşgul etmek saçmalık.
Tüm mesajlarını okudum tam bir muhafazakar kafasındasın (nereden bildiğimi sorma) Sana şunu diyeyim. Afrika'daki insanlarla kıyaslıyorsun ya, neden kendini İsviçre'yle Norveç'le kıyaslamaya layık görmüyorsun? Amerika'da taciz daha fazla diyorsun ya, orada devlet başkanının karşısında argo, küfür aklına ne gelirse söyleyenlere bir şey olmuyor? Bu taraflarını niye görmüyorsun? Her mevzuya buna da şükür yazmışsın, dostum bu şükür kültürü aşılandı bize, uslu uslu kalalım, karşı çıkmayalım diye.

2003'te (2002 de olabilir net emin değilim) Arjantin'de ve Türkiyede büyük ekonomik kriz olmuş. Arjantin'de insanlar protesto edip ortalığı yıkarken bizim insanımız ne yapmış dersin? Bugünkü olduğu gibi hiçbir şey. Senin her şeye şükür etmen sana değil bundan çıkarı olanlara yarıyor.

Gram altın 1312 TL'ye yükselerek yeni bir rekor kırdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncak ürünleri kırtasiye ürünleri hepsine zam geldi. En yakın kırtasiyeden kontrol edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teknosa'da tüm bilgisayarlara zam geldi.

Filli boya ve favori ürünlere %10 zam geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı