Secimlerden sonra bilgisayar ürünlerine zam gelir mi?

cholorin

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Gigabyte WF 3060 Samsung 980 Pro 1TB SSD 16GB DDR4 3600MHz Ram
Meslek
Öğrenci
Secimlerden sonra yeni mouse ile mouse pad almayi dusunuyorum ama bütçem sinirli yaklasik 800TL şu an TL olarak o kadar param yok ama bunlar da bana laazim eger buyuk oranda zam gelecekse bir sekilde simdiden almayi dusunuyorum gelmeyecekse secimden sonraya da kalabilir. Alacagim mouse ile mousepad.

Fark etmez önümüzde ki 5 sene yine her türlü her şey artışa geçicektir.

Secimden sonra anlik artisa gecer mi cunku 15 Nisandan sonra almayi dusunuyorum bu sure icidne 100-200TL'den fazla zamnlanir mi?

Secimlerden sonra yeni mouse ile mouse pad almayi dusunuyorum ama bütçem sinirli yaklasik 800TL şu an TL olarak o kadar param yok ama bunlar da bana laazim eger buyuk oranda zam gelecekse bir sekilde simdiden almayi dusunuyorum gelmeyecekse secimden sonraya da kalabilir. Alacagim mouse ile mousepad.
Türkiyede bir şey almak için en ucuz zaman her zaman bugündür.

Seçimden sonra her şey bam diye zamlanmaz az az zamlanacaklar ki seçimle de alakası yok yarın zam gelebilir kimse bir şey diyemez. Bugün yarından ucuz alacaksan al.

Türkiye'de bir şey almak için en ucuz zaman her zaman bugündür.

Haklisiniz biliyorum ama almak icin buyuk ihtimal euro bozacagim ve bozmak istemiyorum eger cok buuyk bir artis olmayacaksa

Yeni konular

Geri
Yukarı