Seçimlere 2 gün kaldı!

Sinan Oğan: CHP'ye oy vermiyorum.
AKP Destekçileri: Resmen Millet İttifakını füzeledi!

İlkokul'da özel günlerde sabah 9 da güneşli havada bunu açarlardı kızlar erkekleri kovalardı teneffüsde ne güzel günlerdi ağlayacağım artık lanet olsun size ya.

Çok yazık. Adamlar daha çocuk yaşlarında savaştı. Ne için? 100 yıl sonra bir avuç çakma dindar ülkenin içini boşaltsın halkı yozlaştırsın diye. Çok yazık...
Bunlara karşı bir savaş açılsın, ilk gidenlerden olmazsam ne olayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-05-27 ÖS 1.22.40.png
    Ekran Resmi 2023-05-27 ÖS 1.22.40.png
    425,9 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Resmi 2023-05-27 ÖS 1.25.39.png
    Ekran Resmi 2023-05-27 ÖS 1.25.39.png
    23,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sefer kazanıyoruz...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sinan Oğan: CHP'ye oy vermiyorum.
AKP Destekçileri: Resmen Millet İttifakını füzeledi!

İlkokul'da özel günlerde sabah 9 da güneşli havada bunu açarlardı kızlar erkekleri kovalardı teneffüsde ne güzel günlerdi ağlayacağım artık lanet olsun size ya.

Bunlara karşı bir savaş açılsın, ilk gidenlerden olmazsam ne olayım.
Yıl 2017. Ortaokula gidiyorum daha. En yakın arkadaşla servise binerdik. Eve gidene kadar sohbet muhabbet. Sonra eve gider aşağı yukarı 30 dk sonra hemen Cs yoldaş geçerdik. Sabahçıydık eve döndüğümüz zaman başlayıp akşamüstüne kadar full oynardık. Ekonomi derdi yok birşey yok. Cumhurbaşkanının adını bile bilmezdim diğer partilerden haberim bile yoktu zaten. Ya şimdi? Saçma sapan partilere kadar her haltı biliyorum. Keşke bilmesem. Keşke o zamana dönebilsem keşke hep çocuk kalabilsem. O arkadaşım şuanda en iyi arkadaşım hala arada yoldaş giriyoruz. 6 senede herşey değişti bir bu değişmedi. Üzülüyoruz halimize.

Geri
Yukarı