Seçkinde neden Dust 2 yok?

Dediğinize göre o zaman ben de seçkin olmasına rağmen ben seçkinsizlerle Dust 2 oynuyorum. Biraz sonra girip kontrol edeceğim ama rank atlayıp düşüyordu.
Hocam, sizin bahsettiğiniz şey eklenti. Konu sahibinin bahsettiği şey oyun modu.
1698137603730.png

Hocam, sizin bahsettiğiniz şey eklenti. Konu sahibinin bahsettiği şey oyun modu.
Eki Görüntüle 1988126
Hocam şimdi anladım peki bu durum şu değil mi? Hani her haritaya ayrı rank olacaktı. Ben orada rekabetçi kısmından Dust 2 giriyorum. Biliyorum aldığım rank sadece Dust 2'ye özel oluyor yani farklı haritaya girersem sıfırdan baştan başlamış gibi olacağım. Ama konuyu okuyunca rekabetçide Dust 2 yok gibi anladım olayı.
Ben bunu biliyordum zaten. Dust 2 dışındaki haritalarla pek ilgilenmediğim için diğer haritalarda alacağım rank'ı pek önemsemiyorum. Neyse konu şimdi gelen mesajlarla daha anlaşılır olmuştur.

Ben anlamadım bu olayı bir gireyim bakayım oyuna. Rekabetçi yerine tıkladığımda Dust 2 seçip giriyordum ve seçkin mevcut. Daha gece Dust 2 5vs5 oynadım hatta rank atlayıp düşüyor ve kasa falan da düşüyor.
Seçkin derken paralı seçkinden bahsetmiyoruz. 2 ayrı mod var; Rekabetçi ve Seçkin diye. Rekabetçide D2 var ama Seçkin modda yok. Seçkinde eleyerek harita seçiyorsun yani 9 harita oluyor 3 harita sen, 2 harita karşı sonra 1 harita sen eleyip son kalan haritayı oynuyorsunuz. Rekabetçide rank alırken seçkinde derece alırsınız.

Seçkin derken paralı seçkinden bahsetmiyoruz. 2 ayrı mod var; Rekabetçi ve Seçkin diye. Rekabetçide D2 var ama Seçkin modda yok. Seçkinde eleyerek harita seçiyorsun yani 7 harita oluyor 3 harita sen, 2 harita karşı sonra 1 harita sen eleyip son kalan haritayı oynuyorsunuz. Rekabetçide rank alırken seçkinde derece alırsınız.
Küçük bir düzeltme: Seçkin'de 7 tane harita bulunuyor.

Seçkin derken paralı seçkinden bahsetmiyoruz. 2 ayrı mod var; Rekabetçi ve Seçkin diye. Rekabetçide D2 var ama Seçkin modda yok. Seçkinde eleyerek harita seçiyorsun yani 9 harita oluyor 3 harita sen, 2 harita karşı sonra 1 harita sen eleyip son kalan haritayı oynuyorsunuz. Rekabetçide rank alırken seçkinde derece alırsınız.
Evet şimdi tam olarak anladım olayı. Konu daha anlaşılır oldu şimdi gelen mesajlarla ve herkese faydası olur daha çok bilgilendirmenin.
Bu seçkin kısmından hiç girmedim ama bir deneyeyim bakalım nasılmış. CS:GO'dan alışkanlık hemen rekabetçi Dust 2 giriyordum ama çok incelemedim CS 2'de detayları.

Yeni konular

Geri
Yukarı