SECLIFE Pro GM1000 R7 2700 sistem alınır mı?

@emregursoz ölü.
  • İlan Tarihi 06 Temmuz 2021

Hocam bu paraya sizce bu kasa alınır mı? Bende 10-14k arasi hazir sistem ariyorum yardimci olabilir misiniz?

Hocam bu paraya sizce bu kasa alınır mı? Bende 10-14k arasi hazir sistem ariyorum yardimci olabilir misiniz?

Bu daha iyi;

Bu daha iyi;

Hocam bu ekran karti Ryzen 5 2600'e olur mu? Aslında bende şu an bir sistem var, ekran kartsız. 2018 yılında almıştım sistemi. Ryzen 5 2600, MSI b450A PRO, AEIGIS 16GB 3000MHZ RAM, 240GB SSD'li bir sistemim var ama alalı 4 yıl oldu nerdeyse. O yüzden elimdeki sistemi satip ekran kartlı sıfır bir PC almak istiyorum. Ya da sadece ekran kartı alıp, sisteme takıp devam mı etsem?

@Twinz ucu ucuna diyelim. Pek bir sorun yaşamazsın ama imkan olursa 3. nesil Ryzen'e geçmek iyi olur ileride. RX 6600'ün kas gücü iyi bayağı.

O zaman sadece ekran kartı alsam daha iyi sanırım. İşlemciyi de ilerleyen zamanda değiştiririm. Sonuçta bilgisayar bileşenleri (ANAKART,RAM) uzun ömürlü oluyor diye biliyorum, değil mi ?

@Twinz evet yalnızca ekran kartı yükseltmesi şimdilik yeterli görünüyor. Çok ekstrem bir durum olmazsa çoğu donanım garantisi bittikten sonra da uzun yıllar sorunsuz gider.

hocam buna ne diyorsunuz peki , bütçe 10k işlemci , ram , ekran kartı , filan hepsi iyi duruyor

Geri
Yukarı