Seçmeli Bilim Uygulamaları öğretmeni dersi anlatamıyor

• Konuyu başlatan kpase
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 371

kpase

Centipat
Derse giren hocamız 5 yıldır öğretmenmiş ve sınav hazırlarken direkt sorulara bakmadan alıyor, bir soru sorduğumuzda açıklayamıyor. Bu yüzden sürekli yanlışım çıkıyor ve hocaya demekten çekiniyoruz.

Hocaya demekten çekinmeyin kesinlikle özellikle böyle bir sorun varsa.

Dersleri bağırarak anlatıyor üstüne sorduğumuz sorularada yanlış cevap veriyor fen hocamız farklı ona soruyor farklı bir şey söylüuor bu hocaya soruyoruz farklı bir şey söylüyor.

Dediğim gibi çekinmeyin. Bizim beden hocamız öğrenciye tamamen gereksiz yere bağırmıştı ve onu şikayet ettik şimdi düzgün bir şekilde dersimizi işliyoruz. Yani sizinle ilgilenen müdür yardımcısına danışmanızı tavsiye ederim. Bir de lisede mi okuyorsunuz?

Dediğim gibi çekinmeyin. Bizim beden hocamız öğrenciye tamamen gereksiz yere bağırmıştı ve onu şikayet ettik şimdi düzgün bir şekilde dersimizi işliyoruz. Yani sizinle ilgilenen müdür yardımcısına danışmanızı tavsiye ederim. Bir de lisede mi okuyorsunuz?
8.sınıfım fen dersinden tamamen soğumuş durumdayım denemelerde yapamıyorum matematikde 1 net yapan adamlar üstüme geçip duruyor.(Fende 16 net+ yaptıkları için)

Evet benim de LGS zamanı fen öğretmenim kötüydü. Hoca bana soru soruyordu resmen. Konuya gelirsek dediğim gibi gerekli müdür yardımcısına gidin.

Evet benim de LGS zamanı fen öğretmenim kötüydü. Hoca bana soru soruyordu resmen. Konuya gelirsek dediğim gibi gerekli müdür yardımcısına gidin.

Hocam sanmıyorum şikayet edersem diyelim ki dersi anlatamıyor desem sen dinlemiyorsun diyecekler soruları internetten alıyor desem alamaz mı diyecekler hiç o topa girmek istemem.

Hocam sanmıyorum şikayet edersem diyelim ki dersi anlatamıyor desem sen dinlemiyorsun diyecekler soruları internetten alıyor desem alamaz mı diyecekler hiç o topa girmek istemem.
Eğer 1 kişi gidersen tabii ki seni ciddiye almazlar ama sınıfın çoğu senin gibi düşünüyorlarsa ilgileneceklerini düşünüyorum.

Eğer 1 kişi gidersen tabii ki seni ciddiye almazlar ama sınıfın çoğu senin gibi düşünüyorlarsa ilgileneceklerini düşünüyorum.

Hocam bu sene sınıfım dağıldı başka bir sınıfa geçtim sınıfta müdüre deneme yapmasını söyleyen tek bendim söylemeden önce destek çıkıyorlar sonra satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı