Seçmeli matematik sınavından 30 ingilizceden 25 aldım

KaanDemir111

Centipat
Daha fazla  
8. sınıfım. Seçmeli matematik sınavından 30 ingilizceden 25 aldım çalışmadım. Çalışsam anlayamıyorum. Sınıftakiler kopya çekiyor yazılılarda hocaya söylesem bir şey yapmıyorlar. Suriyeli bir kız salladı sınavları 50 aldı ya. Yanımdaki arkadaşlarım dayak yesem izleyecekler ben bu durumdan bıktım ağlayacağım. Şu an ders çalışıyorum yarın matematik sınavı var umarım iyi geçer kurtarırım. Türkçe ve fen sınavına girdik bugün iyi geçti.

8. sınıfım. Seçmeli matematik sınavından 30 ingilizceden 25 aldım çalışmadım. Çalışsam anlayamıyorum. Sınıftakiler kopya çekiyor yazılılarda hocaya söylesem bir şey yapmıyorlar. Suriyeli bir kız salladı sınavları 50 aldı ya. Yanımdaki arkadaşlarım dayak yesem izleyecekler ben bu durumdan bıktım ağlayacağım. Şu an ders çalışıyorum yarın matematik sınavı var umarım iyi geçer kurtarırım. Türkçe ve fen sınavına girdik bugün iyi geçti.

Peki sağ olun. :/

Suroyeli kızın sallayarak 50 alıp sizin 30 almanız hoşuma gitmedi.

Boş ver lisede çalışırsın.

Kardeşim öncelikle düşük not almak seni hiç üzmesin, hayatında çok az yer kaplayacak bu olay. Youtube'dan basit konu anlatım videoları izleyebilirsin.

Öncelikle hocam eğer OBP ile bir okula gitmeyeceksiniz yazılı notlarının pek bir önemi yok. Üzülme. İkinci sınavlarda daha çok toplarlarsın. Yazılının asıl önemli olduğu yer lise. Ortalaman YKS puanını etkiliyor. Ve şunu söyleyebilirim ortaokuldaki yazılılar fragman bile değil. Asıl film lise yazılılarında başlıyor. Ben bu sene 9'a geçtim. Ortaokulda hiç kasmadan 90 üstü alabilirken lisede 85 üstünde alabilmek için kasmam gerekiyor.

Geri
Yukarı