Secure Boot actiktan sonra ekran gelmiyor

BIOS pilini takıp çıkar, sıfırlanır, öyle bir dene. Olmazsa artık anakarta ne ettiniz bilemiyorum maalesef.
Hicbirsey yapmadim oncesinde calidiyordu pc arkadas valorant oyanayalim dedi tpm hatasi aldim technopat videosunu ziledim secure boot acma onu yaptim resetleme uyarisina evet dedim boyle oldu
Bilemiyorum görmem lazım, video atabilir misiniz?
Guc tusuna basiyorum ekran gelmiyor klavye falan calismiyor kasa calisiyor ama

Aynı anakarta sahibim ve sanallaştırma + Secure Boot + TPM 2.0 açtım. Windows 11'de bir problem yaşamadım. Sorun kronik değildir o yüzden
Bunun ince bir detayı var ama ne. Açan 5 kişiden 4'ü görüntü alamıyor. Forum bu konularla dolu.
BIOS pilini çıkarıp çözebilen şanslı kişileri görmüştüm fakat genelde çözüm olmuyor. Yine de dene tabii. Eğer çözülmezse mecbur garantiye göndermen gerekiyor.

Bunun ince bir detayı var ama ne. Açan 5 kişiden 4'ü görüntü alamıyor. Forum bu konularla dolu.

BIOS pilini çıkarıp çözebilen şanslı kişileri görmüştüm fakat genelde çözüm olmuyor. Yine de dene tabii. Eğer çözülmezse mecbur garantiye göndermen gerekiyor.
Valorant oynucaz diye bilgisayarimdan oldum ya saka gibi gece gece

Merhaba,

Gigabyte H510M H anakartımda aynı sorunu yaşıyorum. Sorunu çözdüyseniz nasıl çözdünüz?
CMOS reset deneyin. Eğer düzelmezse anakartı garantiye gönderin. Bazı anakartlarda kronik bir sorun bu. EEPROM yani BIOS yazılımının yongasından BIOS siliniyor. Tek çözümü de EEPROM’a BIOS yazmak. Onun için de ekipman şart. Servise gönderirseniz çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı