Secure Boot açtıktan sonra sistem açlmıyor

Shimuss

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i7 12700H
Arkadaşlar zaten kurulum için burada forumda konu açmıştım sağ olsun birkaç arkadaş bana yardımcı oldu Rufus'la beraber kurulum yapma hakkında o konu hakkında da sorunlar yaşamıştım. (Secure Boot fail gibi ) sonunda kurulumu tamamladım Secure Boot kapalı bir şekilde. Bildiğiniz üzere bazı oyunlarda bunu açmak gerekli bende kurulumdan sonra açtım fakat Windows açılmadı bir daha ta ki tekrardan kapatana kadar. Yardımcı olur musunuz? Kaç gündür bu problemle uğraşıyorum çözemedim bilgisayarla oturup düzgünce vakit geçiremez oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS kısmı böyle ikinci resimdeki yerden bir BIOS şifresi oluşturunca ilk ssdeki ikinci seçeneği yani Secure Boot kısmını değiştirebiliyorum sadece.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    246,4 KB · Görüntüleme: 10
  • indir (1).png
    indir (1).png
    476,2 KB · Görüntüleme: 11
BIOS kısmı böyle ikinci resimdeki yerden bir BIOS şifresi oluşturunca ilk ssdeki ikinci seçeneği yani Secure Boot kısmını değiştirebiliyorum sadece.
Hocam kusura bakma yazdığını görmemişim biraz geç oldu fakat Boot kısmında UEFI yazan yere Enter tuşu ile basıp CSM'yi seçer misin? Sonra Save and Exit'e basıp BIOS'tan çık. Büyük ihtimalle açılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı