Secure Boot aktif olmuyor

Hocam anakartınız revision kaç? USB belleğiniz FAT32 değilse ondan da okumayabilir. Recep hocamın videosunu izleyin, izledikten sonra deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzledim zaten yukarıda yazmıştım zaten revisionu tam bilmiyorum tek bildiğim h510m h001 sizin attığınız linktekini indirdim zaten rufustan fat32 yaptım zaten o bahsettiğin video ile kalmamakla beraber bir sürü video izlediğimide belirteyim. Zaten o yüzden buradayım.

İzledim zaten yukarıda yazmıştım zaten revisionu tam bilmiyorum tek bildiğim H510M H001 sizin attığınız linktekini indirdim zaten Rufus'tan FAT32 yaptım zaten o bahsettiğin video ile kalmamakla beraber bir sürü video izlediğimide belirteyim. Zaten o yüzden buradayım.

Hocam İndirdiğiniz ZIP dosyasının içinde olan dosyayı herhangi bir flash belleğe atın BIOS ekranında Q flash kısmında Anakartınız sadece o dosyayı görecek seçip kuracaksınız Rufus ile flash belleği düzenlemeye falan gerek yok Format flash belleğininde içine atabilirsiniz Q flash kısmında sadece gerekli olan dosya gözükür uyumluysa güncellenir uyumlu değilse güncellemiyor.

Secure Boot içinde ilk önce CSM Kapatılıyor sonra Secure Boot menüsünde önce Custom yapın anahtar uyarı falan çıkacak evet deyip sistemi normal olarak başlatın ardından yeniden BIOS'a girin ve normal moda alın tekrar yeniden başlatın msinfo kısmında etkin olarak gözükecektir ben öyle yapıyordum aktif oluyordu.

Hocam İndirdiğiniz ZIP dosyasının içinde olan dosyayı herhangi bir flash belleğe atın BIOS ekranında Q flash kısmında Anakartınız sadece o dosyayı görecek seçip kuracaksınız Rufus ile flash belleği düzenlemeye falan gerek yok Format flash belleğininde içine atabilirsiniz Q flash kısmında sadece gerekli olan dosya gözükür uyumluysa güncellenir uyumlu değilse güncellemiyor.

Secure Boot içinde ilk önce CSM Kapatılıyor sonra Secure Boot menüsünde önce Custom yapın anahtar uyarı falan çıkacak evet deyip sistemi normal olarak başlatın ardından yeniden BIOS'a girin ve normal moda alın tekrar yeniden başlatın msinfo kısmında etkin olarak gözükecektir ben öyle yapıyordum aktif oluyordu.
Secure variable update is locked down gibi bir kutu çıkıyordu altında ise please try again system reboot yazıyordu sanırsam.

Secure variable Update is locked down gibi bir kutu çıkıyordu altında ise please try again System reboot yazıyordu sanırsam.

DxDiag'ı açıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Geri
Yukarı