Sefa Kındır'ın son videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

@markosben Bir videodan değil. Birkaç videolarını daha da görmüştüm zamanında. Tamam belki eğleniyor ve izleyicileri eğlendiriyor olabilirler ama bu gerçekleri değiştirmez. Herkesin zevki farklıdır, bunu izlerken zevk alanlar olur. Bir şey demiyorum kimseye zaten.

Sadece bu tür parayı bulunca değişip saçmalayan adamlara prim vermeyi doğru bulmuyorum. Videoları izlenmeden önceki hallerini de biliyoruz. İnsanların paraya sahip olduktan sonra değişimlerine bakarım. Eğer değişim yaşayan olursa 360 şekilde takibi bırakırım.

Bir ara YouTube'de yardım videosu çeken iki kişi vardı. Biri iş adamı diğeri video çekendi ve insanlara maddi destek yapıyorlardı videolarında. Benim de içime sınıyorlar ve takip ediyordum arada bir videolarına bakıyordum. Sonrasında bunların Instagram hesapları karşıma çıktı, orada amaçlarının yardımdan çok ünlü olmak olduğunu anladım. Ondan sonra takip etmedim. İsim vermeme gerek yok, anlaşılmıştır az çok.

Kısaca ön yargıdan çok tecrübe diyelim. :) Tabii yine herkesin tercihi kendine. Kimseye bir şey demiyorum, üstüne alınmasın kimse.

Acun, betoncu olmuş.

Ekran Görüntüsü (135).png

Bu videoda arabanın stop aynasına bakın 7:27, aynı sefanın arabası buda. Birde son attığı videoda 10:23'e bakın aynı araba değil :)
Dediğim gibi sadece eğlence amaçlı yapıyorlar. Kimse gidip o arabaya kıyamaz. Klasik sefa kındır, izleyin gülün geçin bu kadar yani :).

"Araba aynı araba değil, frenler, park sensörleri vs. farklı" diyen izleyiciler vardı.

Mrbeast arkadaşına yenisini veriyor ve adamın koskoca hayır kurumu var. Bunlar ile kıyaslanamaz kesinlikle.

Hocam araba farklı mı bilmiyorum ama sefa bu bizim artık son sakamız oldu gibi şeyler demiş, galiba kavga etmişler.

Şöyle elemanları paylaşıp prim vermeyin, hayatımda gördüğüm en boş video olabilir. İzlenme almak için yapıyorlar ki işe yaramış gibi.

Bu videoda arabanın stop aynasına bakın 7:27, aynı sefanın arabası buda. Birde son attığı videoda 10:23'e bakın aynı araba değil :)
Dediğim gibi sadece eğlence amaçlı yapıyorlar. Kimse gidip o arabaya kıyamaz. Klasik sefa kındır, izleyin gülün geçin bu kadar yani :).
Haklısın bende tam onu düşünüyordum.

Geri
Yukarı