SEG marka buzdolabı alınır mı?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Buzdolaplarına bakınırken gözüme bu marka çarptı. İlk defa ismini duyuyorum. Herhangi bir tecrübeniz deneyiminiz var ise yorumlarınızı bekliyorum. Sizce SEG nasıl bir marka? Şu anda Bosch 270 lt eski bir buzdolabı kullanıyoruz. Bu buzdolabı bizi tatmin eder mi?

Buzdolaplarına bakınırken gözüme bu marka çarptı. İlk defa ismini duyuyorum. Herhangi bir tecrübeniz deneyiminiz var ise yorumlarınızı bekliyorum. Sizce SEG nasıl bir marka? Şu anda Bosch 270 lt eski bir buzdolabı kullanıyoruz. Bu buzdolabı bizi tatmin eder mi?
Benim tavsiyem Bosch ya da Samsung'tur hocam.

Bulunur ama iç hacmi çok daha küçük olur. Ben o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.
Hacminin küçük olmaması benim için önemli. Annem evlendiğinden beri 270 lt buzdolabı kullanıyor. Artık memnun kalacağı ona sıkıntı çıkarmayacak yer sıkıntısı çektirmeyecek bir buzdolabı arıyoruz. Fiyatı uygun geldi. O yüzden bu markayı sormak istedim belki kullanan vardır diye.

Hacminin küçük olmaması benim için önemli. Annem evlendiğinden beri 270 lt buzdolabı kullanıyor. Artık memnun kalacağı ona sıkıntı çıkarmayacak yer sıkıntısı çektirmeyecek bir buzdolabı arıyoruz. Fiyatı uygun geldi. O yüzden bu markayı sormak istedim belki kullanan vardır diye.
Hocam hacmi geniş olsun diyorsanız kendi attığınız daha iyidir.

Hocam hacmi geniş olsun diyorsanız kendi attığınız daha iyidir.
SEG, Vestel'in alt markası galiba bunu öğrenince ben de pek sıcak bakmadım. Hacim olarak 500 lt civarına kadar düşebiliriz ama yeter ki bize sıkıntı çıkarmasın yıl da 1 kere bozulacaksa hiç gerek yok zaten. Bütçe kısmını söylemem gerekirse 12 taksit almak istiyoruz ve 5.500 civarı bir şey arıyoruz. Komşumuz Beko marka 600 lt buzdolabını 6.000 TL'ye almış. (Aralık ayında.)

Geri
Yukarı