SEGA, Alien Isolation'ın fiyatını 60 TL'den 380 TL'ye çıkardı!

Son zamanlarda zamlara hız kesmeyen Sega bir oyuna daha zam yaptı. Bir ara Steam'de 3 TL'ye kadar düşen ve Epic Games'te 2 defa bedava olan alien ısolation oyununun fiyatını 60 TL'den 380 TL'ye çıkardı. Oyunun yurt dışı fiyatı 40 dolar. Sega'yı önceden two point hospital ve Total warhammer 3'ye yaptığı zamlarla da konuşmuştuk bu gidişle konuşmaya da devam edeceğiz. Sadece "vay be" devam geliyor içimden. 3 TL'ye kadar düşen oyunu 380 TL'ye görünce ufak bir şok geçirdim. Ama Sega'yı görünce şaşkınlığım kısa sürdü. Sizin de düşündüğünüz Sega oyunu varsa indirimlerde hemen alın kütüphanenize atın. Bu gidişle yayıncılığını yaptığı tüm oyunlar büyük zam görecek ve görmeye devam edecek.

Sega'nın önceki zamlarından bahsettiğim konum:

Kaynak: https://steamdb.info/app/214490/

Steam sayfası:

Nee?

SEGA fena paragöz bir firma oldu son dönemler de. Bu işleri çok iyi takip ediyor. Dolar biraz artsın anında güncelliyorlar. Ben hiç şaşırmadım. Bu işe ilk önce Total War serisi ile girdiler ve devamı da geldi. Daha da gelmeye devam edecektir. Warhammer 1 ve 2'yi iki kez güncellediler. Darısı Rome 2, Attila'ya. İşin ilginç tarafı da bir keresinde Alien Isolation tam 1 TL olmuştu. Daha geçen sene. Nereden nereye.

Sega fena paragöz bir firma oldu son dönemler de. Bu işleri çok iyi takip ediyor. Dolar biraz artsın anında güncelliyorlar. Ben hiç şaşırmadım. Bu işe ilk önce Total War serisi ile girdiler ve devamı da geldi. Daha da gelmeye devam edecektir. Warhammer 1 ve 2'yi iki kez güncellediler. Darısı Rome 2, Attila'ya. İşin ilginç tarafı da bir keresinde alien ısolation tam 1 TL olmuştu. Daha geçen sene. Nereden nereye.

EA Games de çok paragöz bir şirket.

Yeni konular

Geri
Yukarı