Steam dolar kuru 1,8 TL'den 10 TL'ye yükseldi

Screenshot_2022-10-25-19-46-12-713_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Kur güncellemesinden sonra böyle oldu, normal mi :D ?

Counter-Strike Source alacaktım karta para yüklemeye gittim eve geldim Steam'i açtım bir baktım Counter-Strike Source 105 TL olmuş.
2004 yapımı bir oyuna 105 TL verilmez. İndirimi bekleyeceğiz artık.

Hocam crackı bas gözüne oyunun her şey bedava. Zam yıyen oyunları özellikle crack indirmek lazım adamlara inat olsun diye.
Bu nasıl bi bakış açısı ya ? Halkın ekonomisi çökmüş, TL değer kaybede kaybede yerin dibine girmiş, enflasyon tavan yapmış, Steam'mi bu hale getirdi ülkeyi ? Akıl dışı konuşmayalım, kullansakta crack savunmayalım lütfen.

Bu nasıl bi bakış açısı ya ? Halkın ekonomisi çökmüş, TL değer kaybede kaybede yerin dibine girmiş, enflasyon tavan yapmış, Steam'mi bu hale getirdi ülkeyi ? Akıl dışı konuşmayalım, kullansakta crack savunmayalım lütfen.
Crack isteseniz de istemeseniz de insanlar kullanacak halkın bir oyuna 500TL verecek parası yok. Bunun dışında dijital bir şeye 500TLfiyat biçilmesi hiç mantıklı değil. Adamlar resmen para basıyor, Bir tane oyun yapıyorlar alan alıyor adamların tek maliyeti oyunu yaparken harcanan miktar. Onun dışında istedikleri kadar oyun satma özgürlüğüne sahipler ve sattıkları her oyundan zaten yeterince para kazanıyorlar, 100TL ye de satsalar zarar etmezler çünkü adamları satarken kullandığı ettiği harcadığı bir şey yok.

Son düzenleme:
Crack isteseniz de istemeseniz de insanlar kullanacak halkın bir oyuna 500TL verecek parası yok. Bunun dışında dijital bir şeye 500tlfiyat biçilmesi çok mantıksız. Adamlar resmen para basıyor, bir tane oyun yapıyorlar alan alıyor adamların tek maliyeti oyunu yaparken harcanan miktar. Onun dışında istedikleri kadar oyun satma özgürlüğüne sahipler ve sattıkları her oyundan zaten yeterince para kazanıyorlar, 100TL'ye de satsalar zarar etmezler çünkü adamları satarken kullandığı ettiği harcadığı bir şey yok.

Aynen kanka konyalısın galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı