Segment bilgisayar arıza oluşturma

Merhabalar, Rampage SMX-R44 model mousumun muhtemelen sensöründe bozukluk var ben yeni mouse aldım ama garantisi devam ediyor ve garantiye göndermek istiyorum. Segment destek sitesinde göremedim. Yardımcı olur musunuz?

Teknik servis numarasını arayın, yardımcı olurlar.

Hocam çok garip bir şey oldu. Faturamı kaybettim. Hepsiburada'ya yazdım. Onlar da yanlış fatura gönderdi. Ben WhatsApp'tan onlara yazdım şöyle dediler; hassasiyetinizi anlıyorum. Fatura unvan ve bilgilerinin yanlış olduğunu belirtiniz ve bu duruma istinaden fatura üzerindeki düzeltilmesini istediğiniz yerleri belirterek karşı ödemeli olarak fatura üzerindeki adrese gönderebilirsiniz. Ne yapmalıyım?

Hocam çok garip bir şey oldu. Faturamı kaybettim. Hepsiburada'ya yazdım. Onlar da yanlış fatura gönderdi. Ben WhatsApp'tan onlara yazdım şöyle dediler; hassasiyetinizi anlıyorum. Fatura unvan ve bilgilerinin yanlış olduğunu belirtiniz ve bu duruma istinaden fatura üzerindeki düzeltilmesini istediğiniz yerleri belirterek karşı ödemeli olarak fatura üzerindeki adrese gönderebilirsiniz. Ne yapmalıyım?
Yanlış fatura gönderdiklerini söyle. Talep etmiştim ama yanlış gönderdiniz de.

Tamamdır sağ olun.

Hocam size de çok soru sordumda kusura bakmayın telefonu arıyorum ama hat meşgul diye atıyor.Açtılar ama destek kısmı için 3ü tuşla dediler 3ü tuşladım birsüre çaldı kapattı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı