Şehinşah mı Şanışer mi?

Bence hiçbiri. Şehinşah'ı oldum olası hiç sevmem. Sesine bile gıcık kapıyorum. Böyle rap yaptıklarını falan zannediyorç 15 16 yaşındaki ergen kitleye hitap ettiğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şuna bakın. Sanat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik popüler kültür kölesi...

Şehinşah Türkçe rapte en iyi tekniğe sahip insan.
Sagopa teknik anlamda Sehinşah'a yaklasamaz bile.
Böyle kıyaslama yaparak kendinizi gülünç duruma düşürüyorsunuz.
Bilginiz yoksa yorum yapmayin.

Pöpüler kültür kölesi falan değilim kardeş. Sesi ve sanatı bana iğrenç geliyor. Sevmiyorum. Sevmeyince insan sevmiyor. Zoruna giden bişey mi var ? Anlamadım yani.
Pöpüler kültür kölesi falan değilim kardeş. Sesi ve sanatı bana iğrenç geliyor. Sevmiyorum. Sevmeyince insan sevmiyor. Zoruna giden bişey mi var ? Anlamadım yani.
Türkçe rapin içine eden de bunlar. Bir insanın zevkleri farklı olunca ya da eleştirince yok pöpüler kültürün kölesi gibi yakıştırmalar çok aptalca değil mi ?

Artı senin gibi insanlara da bir ayrı gıcık kapıyorum.

Son düzenleme:
Pöpüler kültür kölesi falan değilim kardeş. Sesi ve sanatı bana iğrenç geliyor. Sevmiyorum. Sevmeyince insan sevmiyor. Zoruna giden bir şey mi var? Anlamadım yani.

Türkçe rapin içine eden de bunlar. Bir insanın zevkleri farklı olunca ya da eleştirince yok pöpüler kültürün kölesi gibi yakıştırmalar çok aptalca değil mi?

Artı senin gibi insanlara da bir ayrı gıcık kapıyorum.

Sevmemek başka bir durum, gidin başka bir rapciyle karşılaştırıp bir buna bir de buna bak demek farklı bir durum.

Ayrıca kimse senin kime gıcık kapıp kapmadigini önemsemiyor.
Bu ergen ayaklarını bırak.

Yeni konular

Geri
Yukarı