Şehir dışından CBR motor almak

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ve Honda CBR 125 almak istiyorum. Maraş'ta sadece ilanda olan satılık 2 adet CBR var ve 19,500 TL olan hoşuma gitti ama 6000 TL grenaj hasarı diyor. Biraz fazla gibime geldi. Şehir dışından da almak beni ürkütüyor. Sanayide vs. ustaları tanımıyoruz. Mesela Antep gibi bir yerden almak istesem hem getirmek hem de oraları tanımadığımız için güven eksikliği oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden ile artık almak çok zor. Hepsi şişirme ilan. Motorcu camiasından çevre edinin. Motorunu satmak isteyen illaki çıkar.
Bilecik'den Denizli'ye CBR 125 getiriliyor ise siz rahat getirirsiniz. Motorcu forumlarında sorun şu şehirde nereye götürmeliyim vb.

Teşekkürler bir de motor formunda yazacağım dediğinizi.

Teşekkürler bir de motor formunda yazacağım dediğinizi.

Bu arada kimseye güvenmeyin. Kendiniz de bakın sürün biraz. Mesela hasar kaydı yok diyenlere aldanmayın. Parayı kendi cebinden öder isletmez. Kazasız motoru aldım dersin ama ayvayı çoktan yersin.
Hayırlısını diyelim. Ekipman almayı unutmayın👍

Bu arada kimseye güvenmeyin. Kendiniz de bakın sürün biraz. Mesela hasar kaydı yok diyenlere aldanmayın. Parayı kendi cebinden öder isletmez. Kazasız motoru aldım dersin ama ayvayı çoktan yersin.
Hayırlısını diyelim. Ekipman almayı unutmayın👍

Ekipmanları hallediyorum hocam sadece bilginiz varsa birkaç soru sormak istiyorum motorlar hakkında.
1-almayı planladığım motorun linkini atayım Honda CBR 125 R 2013 Model Super Sport Motor Sahibinden İkinci El 19.500 TL - 930960135 benim için hasar kaydı iskeletde değilse önemli değil.
6000TL grenajda hasar kaydı normal mi veya birden fazla değişmiş olabilir mi bu motoru seçme sebebim benim hedefim bu motoru bizim iş yerimiz var ufak tefek işler oluyor o işler için kullanmak ve ileride satmamak eğer km gayet iyi geldi bana iskeletinin sağlam olup olmadığını nasıl anlayabiliriz maraşda pek motordan anlayan usta yok pek tutulmuyor zaten bu tarz motorlar maraşta sanayimizdeki ustaya da gerçekten güvenemiyorum hele motor tamiri yapan yer sanayide yok sanırım :D

Ne iş için kullanılacak? Kargo vs.

İş yerine gidip gelirken bineceğim kargo vs... Değil genellikle çarşı işi ile de ben ilgileniyorum araba larımız benzinli ve biraz büyük motor hem fazla yakıyor hem de çarşılarımız biraz dar genellikle yollar tek şerit o yüzden motor tercih ediyorum.

Geri
Yukarı